Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kreatív esküvői ajándék?

Kreatív esküvői ajándék?

Figyelt kérdés
A pár már évek óta együtt él, ebből következik hogy mindenük megvan. Megkérdeztük, hogy mire lenne szükségük de azt mondták hogy csak legyünk kreatívak. Valami személyes ajándékot szeretnénk adni a párommal, esetleg kézzel készítettet. Van valami ötletetek?

2018. aug. 30. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem kreatív, de - a kereteiteknek megfelelően - borítékot és benne nyilván készpénzt adnék. Abból - ha csakugyan mindenük megvan - elmehetnek akár nászútra, az összejövő pénz összegétől függően akár a világ innen Magyarországról nézve akár túlsó végére is. Nekem személyes álmom pl. Ausztrália
2018. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer láttam egy olyat, hogy békülő szőnyeg, ez valami házi gyártmány volt, egy lepedőre nagy pöttyöket festettek, olyan elhelyezésben, hogy ha a kibékítendő felek a megfelelő pöttyökre helyezik a kezeiket és lábaikat, akkor úgy összegubancolódnak, hogy azt lehetetlen röhögés nélkül kibírni és így szükségképpen ki kell békülniük. :)
2018. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

#2: ez nagyon jó! :D még ha morcosok is vagytok, nem tudjátok röhögés nélkül kibírni, így oldódik az egész helyzet. már ha nem duggoz, ideges annyira az egyik fél, hogy esély se legyen a "gubancolódásra".


én próbálnék azért a kreatív mellett hasznos dolgot is adni. nem tudom milyen viszonyban vagytok, ismerni kell ahhoz a másikat, hogy személyes kreatív, hasznos ajándékot tudj adni.

2018. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Kreatív, hasznos, ha van nekik, akkor is jól jön az új: szexjáték minden mennyiségben
2018. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

"csak legyünk kreatívak"


Rühellem ezt a választ. Inkább kérnének akkor pénzt.


Pár napos well-nes hétvége?

2018. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Egy nagy csomag kaparós sorsjegy. :)
2018. szept. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Lego, puzzle.
2018. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!