Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan adjam oda az ajándékomat?

Hogyan adjam oda az ajándékomat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak aki lány most lesz a szülinapja és kitaláltam, hogy a Mamma Mia színházi előadásra veszek neki jegyet mert nagyon szereti az ilyen színházi dolgokat és még a Mamma Mia filmet is imádja. Az érdekelne hogy szerintetek hogyan adjam oda neki, mert 2 jegyet akarok venni és én arra gondoltam hogy odaadom mindkettőt neki és azt mondom vigyen akit akar, de ismerősöm azt mondta hogy az furcsán néz ki meg bunkóság, és inkább vigyem el én, csak nem szeretném ha félreértené az ajándékomat. Szerintetek odaadhatom úgy ahogy én terveztem vagy inkább tényleg nekem kéne elvinnem? Ha odaadnám úgy ahogy én szeretném és azt mondaná hogy menjek vele én, akkor örömmel elmennék vele.

2018. szept. 22. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ugy gondoltad, hogy aztsz neki ket jegyet, akkor ugy ad. Lehet téged visz, mert megis csak te vetted. De ha testvere, barátnöje vagy ilyesmi is rajongó, akkor meg ők nagyon jól szórakoznak majd.

Szerintem egy kis dobozba vagy díszes borítekba tedd be a jegyeket. Úgy ad neki oda. Ha pedig kibontotta ugy is mond vmit!


Személy szerint ha kapnék ket jegyet vmire, amit nagyon szeretek egy jó baratomtól, akkor nem tartanám bunkóságnak. Ha mindketten rajongók vagyunk, akkor persze azt sem ertenem férre, ha kettőnknek venné. De ha csak én, akkor szívesebben mennek olyannal, aki szintén imádja. Az ajándékot pedig majd viszonzom egy hasonló "kariberüvel"!

2018. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*adsz
2018. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd egy díszes borítékba a jegyeket, a kísérő cédulára pedig írd rá, hogy "Elkísérhetlek?"
2018. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!