Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valahogy mindig nagyon furcsa...

Valahogy mindig nagyon furcsa ajándékokat adok, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Szóval múlt Karacsonykor a fonokomnek egy nagyon szines karacsonyfadiszt adtam egy dobozban ami tele volt edessegekkel. Most amikor egy masik munkatarsamnak volt szulinapja akkor meg annak ellenere hogy ferfi egy nagyon szines papagajok lepkek meg cirkusz jellegu dobozba csomagolt (gyarilag) csokoladet adtam.


Hozzateszem hogy nagyon jo minosegu ajandekokat veszek csak tul szinesek es nem feltetlenul illenek az adott emberhez.

Nem tudom miert csinalom ezt mert utana mindig aggodom hogy hogy reagalnak de szerintem nekik a szandek a fontos es nem itelnek el emiatg. De kozben most megint ezen aggodom.


2018. okt. 7. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene aggódnod,szerintem tudat alatt kompenzálod a hivatali merevséget és oldod a hangulatot is...nekem feldobná a napomat :)
2018. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!