Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Olyan ajandekot akarok venni...

Olyan ajandekot akarok venni a baratomnak, ami "program"?

Figyelt kérdés
Karacsonyra gondoltam. Olyan mint pl a mozijegy vagy jegy allatkertbe es azt elore veszed meg. Ismertek valami helyet, muzeum meg kiallitas nem igazan. Nehezen tudom elmagyarazni, mit is akarok. Elovetelbe venni jegyet, es elutazni oda. Valami ilyen ajandekot. Es karacsonyra, nem muszaj pont az unnepeken nyitva lennie a helynek igazabol

2018. okt. 12. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy decemberi (januári) koncertjegy valami olyan zenėre amit szeret, esetleg ha a kedvenc zenekara fellėp valahol akkor arra.
2018. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagyon kedvence. Szereti, amelyiket szereti, leulne, inna picit es hallgatna. Szoval nem rossz otlet, de nem tul maradando es nincs is hu de kedvence:(
2018. okt. 12. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézz körbe itt az Élmény kategóriában, hátha megtetszik valami.

2018. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vezetéstechnikai tréning. Van decemberben is.
2018. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el wellnesezni egyet.
2018. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen vezetéstechnikai, autós program lenne jó!
2018. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csokoládémúzeum. Ha online megveszed a jegyet, 3 hónapig beváltható, de be kell majd jelentkezni.
2018. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!