Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Olyan ajandekot akarok venni a baratomnak, ami "program"?

Karacsonyra gondoltam. Olyan mint pl a mozijegy vagy jegy allatkertbe es azt elore veszed meg. Ismertek valami helyet, muzeum meg kiallitas nem igazan. Nehezen tudom elmagyarazni, mit is akarok. Elovetelbe venni jegyet, es elutazni oda. Valami ilyen ajandekot. Es karacsonyra, nem muszaj pont az unnepeken nyitva lennie a helynek igazabol

Keress kérdéseket hasonló témákban: meglepetés, karácsony, ajándék

okt. 12. 07:47  Privát üzenet  

A válaszok
Egy decemberi (januári) koncertjegy valami olyan zenėre amit szeret, esetleg ha a kedvenc zenekara fellėp valahol akkor arra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 12. 07:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs olyan nagyon kedvence. Szereti, amelyiket szereti, leulne, inna picit es hallgatna. Szoval nem rossz otlet, de nem tul maradando es nincs is hu de kedvence:(

# 2/7Időpont okt. 12. 07:59 Privát üzenet

[link]

Nézz körbe itt az Élmény kategóriában, hátha megtetszik valami.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 12. 10:48 Privát üzenet
Vezetéstechnikai tréning. Van decemberben is.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 12. 15:57 Privát üzenet
Menjetek el wellnesezni egyet.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 12. 21:52 Privát üzenet
Szerintem is valamilyen vezetéstechnikai, autós program lenne jó!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 13. 11:22 Privát üzenet
Csokoládémúzeum. Ha online megveszed a jegyet, 3 hónapig beváltható, de be kell majd jelentkezni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 20. 13:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most vettem iPhone 8Plust. Hogy lehet rajta zenét hallgatni vagy rárakni? Nem akarok azért fizetni, hogy zenét hallgatok. Valami program? Vagy szokásosan bluetooth-al rárakni?
Van olyan oldal, ahol regisztráció nélkül tudok DiViX, avi, rav videókat, filemeket letölteni magyar nyelven/szinkronnal? Nem akarok PC-n filmet nézni, inkább asztali DVD-n. Hol...
A rekordbox vagy a serato dj a jobb program melyikhez érdemes keverőt venni kezdő vagyok pioneer szoftvervezérlőt akarok venni?
Snapchaten van egy ember akinek nincs bekapcsolva az hogy lássam a térképen, de mégis megakarom tudni hogy kicsoda és hol lakik mert meztelen képpel zaklatott! Lehetséges valami...
Játék végigjátszásokat akarok csinálni youtubon, milyen program kell hozzá? Ami ingyenes és ami nem csak 10 percet vesz. Elég az 1000-1500 ft-os mikrofonos fejhallgató? Hogy kell...
Kinek okoz problémát a max-r. Men 'program'? Nem mindig jelentkezik, leginkább, ha filmet akarok nézni, de nem a kért oldal jelenik meg, hanem a max. Hogyan lehet eltávolítani?...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!