Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy vegyek úgy ajándékot a...

Hogy vegyek úgy ajándékot a szüleimnek ha túl messze vannak a boltok?

Figyelt kérdés

6.-os vagyok és nyílván így nem mehetek egyedül boltokba, zsebpénzem van egy kicsi, azzal nincs gond.

Kézzel készített ajándékot tudok nekik csinálni, fogok is, de a márkásabb csokikat és az olyan dolgokat amit egy kisboltban nem lehet kapni, hogy vehetném meg?

Segítsetek kérlek!!



2018. nov. 17. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem gondolnám hogy szüleid csokira vágynának. Egy sk ajándék bőven elég.
2018. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A csoki alatt csak arra gondoltam hogy ezt a FŐ ajándék mellé kapnák... Nem arra gomdoltam hogy csokira vágynak
2018. nov. 17. 11:51
 3/12 A kérdező kommentje:
*gondoltam
2018. nov. 17. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a kis szád, hogy apu vigyél egy légyszi a tescoba, szeretnék nektek ajándékot venni.
2018. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Istenem 🤦
2018. nov. 17. 15:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Kérlek ne hülyéskedjétek el normális válaszokat szeretnék!!
2018. nov. 17. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már kaptál két normális választ.

Sk-nak biztosan örülnek, de ha mást is akarsz, akkor megkéred, hogy vigyenek el mert ajándékot szeretnél venni. Kifizeted és elrakod majd odaadod karácsonykor.

2018. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom számítanak rá, hogy kapnak vmit. Szóval megkérheted, hogy vigyenek el. Nincs ebben semmi. Régebben én is úgy vásároltam, hogy apukám elvitt. S egy megbeszélt időben találkoztunk (eddig ő is vásárolt anyukámnak). Ezen kívül még más rokon, szomszéd jöhet szóba, akivel elendegnek.

De azt sem ártana tudni, mi a messze neked, merre laksz, mit takar a márkásabb csoki. Mert neked egyértelmű, de nekünk mást-mást jelentenek ezek a dolog.

2018. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyszüleid nem tudnak segíteni?
2018. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik barátod vagy osztálytársad szüleit, hogy vigyenek el.
2018. nov. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!