Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ilyet tudok valahol olcsóbban...

Ilyet tudok valahol olcsóbban kapni?

Figyelt kérdés

Kicsit sokallom érte ezt az összeget


[link]



2018. nov. 21. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ha kerestél és nem tudsz, akkor nem tudsz

tölts le ilyen kutyás kifestős képeket és nyomtasd ki valahol nagyobb méretben papírra aztán keretezd be

2018. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresel egy jó minőségű tetszetős vonalrajzot a Google-ban és vászon képre nyomtattatod, ez mérettől függően 3-6000 Ft. Veszel hozzá festéket és még is vagy.
2018. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagához képest nem sok, szerintem.

Egy valamire nem jó, s az pont az, amit legjobban hangsúlyoz. Semmiféle kreativitásra nem nevel, nem kelti fel senkiben ezt a tulajdonságot. Engem nem is szórakoztatna.

Ha gyereknél szeretnél ilyesmit, akkor inkább sima festővásznat kapjon, rajztömböt, jó festékeket, ceruzákat.

Szerintem egy rosszul sikerült szabadkézi festmény vagy rajz is nagyobb élmény, mit zárt cellákat kimázolni.

2018. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából saját részre lenne. Mindig is kiakartam próbálni és gondoltam, ha már kipróbálod ajándékba adnám(azért erre a mintára esett a választásom)
2018. nov. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!