Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyukámnak szeretnék venni...

Anyukámnak szeretnék venni valamit amire tudok nyomtatni, de mit vegyek?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam már bögrén is,de van neki egy kedvence amit használ. Csak most azt nem tudom hogy akkor mit vegyek neki. Esetleg lenne valakinek ötlete.

2018. nov. 22. 06:22
 1/3 Bambuci2 válasza:

Az első rendkívül kreatív, és humoros. :D De most vesztem össze egy kérdésemnél ugyanemiatt egy 34 éves, elegáns megjelenésű, modoros hölggyel, aki először bocsánatot kért, majd jól leszidott. Érthetetlen az ellentét. Na mindegy, tehát szégyelld magad, első! :D


Kérdésre a válasz, hogy én például édesapámnak egyedi pólót rendeltem születésnapjára, én névnapomra fényképes egéralátétet kértem, amin szeretteim szerepelnek, de ott a klasszikus, mint bögre (ami mondjuk már anyudnak van), fotógravírozott kulcstartó és nyaklánc, stb. De beírod a google-be, hogy "fényképes ajándékok", mindent kidob, neked csak válogatni kell.

2018. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory válasza:

Esetleg (fény)képes párna? Vagy párnahuzat - párnát meg kapsz az IKEJÁban?


Vagy ha valami alkotás, nem olyan bennsőséges fotó, esetleg ilyen bevásárlótáska-szerűség, nem tudom a megfelelő nevét, textil és madzagos - ilyen hobós, indie jellegű kiegészítő mostanság..

2018. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Ezek eszembe se jutottak
2018. nov. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!