Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk mennyire örülnétek?

Fiúk mennyire örülnétek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra gondoltam barátom kedvenc bandájától a kedvenc album borítóját vászonra megfesteni, mit gondoltok ajándéknak jó? Igazából a zene a lételeme ezért gondoltam erre.

2018. nov. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Van hova kiakasztania?

Én egyetemistaként kb. 3 havonta költöztem, a végére egyetlen nagy hátizsákom volt csak, minden kacatot kidobtam. És igen, a barátnőktől kapott plüssállatok meg ilyen-olyan ajándékok mind a kukában végezték.

Ha viszont stabil, rendezett körülmények kötött él, mondjuk a saját lakásában, akkor igen, még jó ajándék is lehet.

2018. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet igazad van, de nem hiszem hogy csak úgy kidobná, azért egy plüss teljesen más
2018. nov. 22. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el sokminden tűnhet feleslegesnek amire azt mondjuk hogy "már nem kell" ha nincs sok helyed és állandóan mozognod kell...például egy amatőr festmény...

ne haragudj nem bántani akarlak de valakinek akinek a zene a mindene nem feltétlenül talál egy festményt annyira lenyűgözőnek. Ha a zene köré akarsz épiteni akkor az legyen zene ne egy másik ág.

De őszintén szólva valami praktikus ajándék mindig jobb mint valami ami később csak porfogó lesz.

Ha nem vagy 100% biztos benne hogy mindig el fog olvadni amikor elmegy a kép mellett és ránéz akkor inkább ne...

2018. nov. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi előző vagyok, durva voltam, mérges vagyok más okok miatt, biztos vagyok benne hogy szépen festesz és nem amatőrök a munkáid, ne haragudj.

De ettől függetlenül azért az álláspontom ugyanaz. Ha a praktikumot szereti nem fog elájulni egy bazinagy festménytől.

2018. nov. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, ha tudsz szépen festeni és nem olyan lesz, mint egy 3 éves kisgyerek műve :)
2018. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!