Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kell karácsonyi ajándék?

Kell karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja leszünk együtt, ez az első kapcsolatom, így nem tudom, hogy ha még ilyen fiatal az egész dolog, akkor érdemes-e már ajándékot venni a másinak. Köszi előre is a válaszokat!

2018. nov. 23. 18:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Irtad hogy 3 hónapja együtt vagytok én minden képpen vennék ajándékot neki mivel ez egy szintel akár még feljebb emeli a kapcsolatotok szintjét. Tehát szerintem igen.Remélem tudtam segíteni.
2018. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már kinéztem neki valamit, ami nem egy drága dolog,de tudom hogy kedvele az adott dolgot. Csak kicsit elbizonytalanodtam, hogy mennyire jó ötket
2018. nov. 23. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet! Ő is biztosan készül valamivel! Ne válassz egyelőre nagyon drága vagy nagyon intim dolgot, de egy apróság mindenképpen jó. Szép legyen a csomagolása.
2018. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól írták a többiek, igen, fontos. Mi amúgy két hete jártunk karácsonykor:) (És ajándékoztunk.)
2018. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!