Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék neki Karácsonyra?

Mit vehetnék neki Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet még egy kicsit korai,de már elszeretném dönteni,mit veszek a barátnőmnek karácsonyra. 1 éve vagyunk lassan együtt és 4 éve ismerjük egymást. 16 évesek vagyunk mind ketten, és kb. 4000 ft-be kell beleférjen a költség.

Nagyon szeret olvasni (gondoltam könyvre,csak mostanában nem emleget egy könyvet sem,tippek,ti milyen könyvet ajálnátok {minden kategóriában,de főleg romantikus és fantasy könyveket olvas}?) Színészkedik és táncol,emelett nagyon szereti és érdekli at ázsiai (Dél-Korea,Japán) kúltura minden téren. Ti egy ilyen lánynak mit vennétek?



2018. nov. 24. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvíráson nem gondolkodik? Van egy könyv ami segít könyvet írni vagyis vannak benne tippek meg gyakorleti segítség pl karakterek megformálása és van utána hely hogy leírd amit kitaláltál. Szerintem nagyon ötletes
2018. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,csak sose említette,hogy írni szeretne:/ De nem rossz,felkerül a listára. Eseteleg más?
2018. nov. 26. 21:08
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vehetnél neki egy könyvet a Japán, dél-kóreai kultúráról!:D
2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!