Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit vegyen egy...

Szerintetek mit vegyen egy influenzernek?

2018. nov. 26. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Coldrexet
2018. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
C vitamint.
2018. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sal? kesztyu vagy valami divatos kiegeszito? telefontok, furdobomba, esetleg bogre? ekszer,valami bizsu?
2018. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

1-2, nagyon viccesek vagytok..

Az influencer az véleményalkotó, akire odafigyelnek az emberek, véleményvezér. A marketing tevékenységben is szerepe van.


De még ennek az ismeretnek birtokában sem megválaszolható a kérdés. Ezekre szinte soha nem lehet érdemi választ adni. Ez az információ egyáltalán nem segít nekünk.

2018. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én tudom mit jelent az az influenCer, de olyan nincs, hogy incluencer stílus...hát mindegyik mást képvisel, mást hord, mást reklámoz:DDD


Az osztálytársad valami osztályelnök? Vagy a facebook/instagram margetingben értendően influencer? Van több ezer követője, cégek fizetnek neki a reklámért? Gondolom nem.. ő egyszerűen csak népszerű:)


Egyébként szerintem valami márkásabb pipere, the body shop arckrém/ajakzsír, valami király mamusz otthonra, fürdőbomba, telefontok, a manna szappan oldalán most tök jó csomagok vannak leárazva egészséges termékek mégis népszerűek most, mozijegy amit akármire felhasználhat, szemhéj paletta.. ilyesmikre gondolnék, ezeket nézegettem én is a húgomnak:)

2018. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdező jól írta le C-vel, én rontottam el. Mikor magamban kimondom z-nek ejtem. Az baj? Különben meg szerintem is az influenzához van köze, mert úgy terjeszti szanaszét a cuccait, mint a betegséget. Terjesztőnek mégsem lehet nevezni, mert az már foglalt.
2018. nov. 27. 12:55
 7/13 anonim válasza:
Nagyon vicces:) bocsi, ha rosszul értelmezhető voltam, de én a stílusát csak egy mai instagram influencerhez hasonlítottam (pl. az öltözködése). És egy ajándékot keresek neki, aminek örülhetne, csak nem értem, hogy miért kellett ezt csinálnod.:)
2018. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom ki is itt a kérdező, vagy ki miért linkelgeti más kérdését.

Egyébként én felkebb írtam már néhány ötletet, szívesen!:)

Nincs olyan, hogy influencer stílus, az influencerek nem egyazon stílusuak, hisz ez egy szakma. Olyan sincsen, hogy énekes stílus, abból is van rocker meg operaénekes. Influencerből is van fekete hajú kocka szemüveges meg platinaszőke hajú műszempillás.

2018. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Most miért kell az influenceres dolgon ennyire fennakadni? Csak ajándékötleteket kértem, mert szeretném, ha örülne az ajándéknak, amit adnék neki. Személyesen nem ismerem, csak probáltam valamit mondani róla, csak hát úgy látszik rosszul jellemeztem.
2018. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akadtam fenn. Kijavítottalak majd írtam kb 10dolgot, de még egy köszit sem böktél ide:) na ezen vagyok fennakadva
2018. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!