Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra a 6...

Mit vegyek karácsonyra a 6 éves öcsémnek?

Figyelt kérdés

Sajnos semmi ötletem nincs, mert amit tudnék venni, az már megvan neki. Max. 2000-3000 forint környékén keresek valami ajándékot. Nagyon szereti az autókat, viszont tele van a szobája velük. Legozni is szeret, viszont abból nem hinném, hogy ennyi pénzért találok bármi jót. Tabletezni és konzolon játszani is szeret, illetve nemrég a Pokemon sorozat tetszett meg neki.

Van valakinek ötlete, hogy mit tudnék neki adni karácsonyra?



2018. nov. 30. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A legó mindig jó szerintem.

Mindenesetre a tabletezéstől meg a konzoltól inkább tartsd őt távol, amíg csak lehet.

2018. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Autópálya az autókhoz (pepcoban most 2ezer fölött van kicsivel pl)
2018. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én ezek közül mindenképp a LEGO-t ajánlanám! Személy szerint 6 évesen én is annak örültem a legjobban.(Főleg a CITY szetteket szerettem) :)


Igaz, 2-3000Ft az tényleg nem sok, ennyiért nem lesz túl nagy a választék, de én már futottam bele szettekbe ilyen árkategóriában.



Feltételezem, hogy nincs Nintendo 3DS-e vagy Switch-e, ezért a Pokémon videójátékok felejtősek. (Főleg, hogy azok jóval 10 000Ft fölött kezdődnek) Plüssök, illetve egyéb hasonló merchandise terén pedig nincs sok tapasztalatom.



Ha esetleg hosszútávon gondolkodunk, akkor

A LEGO meglehetősen időtálló. A több-tíz évvel ezelőtt kiadott szettek is teljesen kompatibilisek a maiakkal. Az árát is viszonylag jól megőrzi és nemkevés felnőtt is aktívan LEGO-zik (Ők 'AFOL'-nak hívják magukat)

Szóval netalántán még az is elòfordulhat, hogy sokkal tovább fog játszani vele, mint mondjuk egy 'generic' játékkal...



Szóval szerintem a LEGO-val tudsz a legkevésbé melléfogni!

2018. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi az a merchandise meg generic? Ez itt egy magyar nyelvű fórum.
2018. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocs, azért írtam generic-et, ill. merchandise-t, mert hirtelen nem jutott eszembe a normális magyar megfelelőjük. Kövezzetek meg érte... :(



A topszotar.hu szerint:

- Merchandise: valamilyen esemény/film kapcsán árusított termék

- Generic: Általános

2018. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarkártya, és kártyázz vele.

Esetleg belépő valahova. A fővárosi cirkusz pl. Néha dob ki 1000 ft körüli jegyet.

Sakktábla, a nagyobbik fiam enyi idősen kezdett érdeklődni a sakk iránt.

Könyv: Rumini , esetleg így neveld a sárkányodat vagy Geronimo.

Valamilyen kevésbé drága társas: dinó park, ha jól emléxem ilyemi áron van.

Ha kicsi még a lába, akkor léz alól vettem én is teljesen új korcsolyát, ami még jó lesz jövőre is. 29-32_ig.

Jobb minőségű peonza.

2018. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül egy játéktankra és egy autós kártyajátékra esett a választás. :)
2018. dec. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!