Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a húzottamnak?

Kvcsbarb kérdése:

Mit vegyek a húzottamnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban karácsony alkalmából megajándékozzuk egymást, én pedig egy olyan fiút húztam akiről alig tudok valamit, és időm nem nagyon van már megismerni. Ti mit adnátok/tennétek ilyen esetben?

2018. dec. 1. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mecsit.
2018. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi annó azt csináltuk (mikor még divat volt ez a húzásos téma), hogy vettünk egy bögrét, amit akár át is alakítottunk festékkel vagy más dologgal alkalomra illőhöz és a bögrébe raktunk édességeket meg ilyen dolgokat.

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem általános iskolában még el lehet ezt lőni.

Ha meg mást akarsz, akkor valamit próbálj megfigyelni róla. Ha például szereti az autósportokat vagy más sportokat, akkor azzal kapcsolatos könyvet vegyél neki.

2018. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!