Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátnőm nagyszül...

Mit vegyek a barátnőm nagyszüleinek?

Figyelt kérdés

Mindig is illendő embernek tartottam magam, s az utóbbi két napban kaptam az infót a barátnőmtől, hogy a nagyszülei ezen a karácsonyon akarnak nekem is ajándékot venni.Szerintetek mi lenne a megfelelő a nagymamának nagypapának? Eléggé módos család, én pedig ha finoman akarok fogalmazni... akkor csak szeretnék az lenni, de valószínűleg nagyon szeretnek és ezért akarnak ajándékot adni.Tehát valakinek esetleg valami ötlet amellyel kevésbé lesz kínos a szituáció?

22F



2018. dec. 3. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg jófajta bor és valami finom bonbon pont megteszi ;)
2018. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez nem lesz túl kevés? Mármint azt figyelembe véve, hogy tőlük valami parfümöt fogok kapni állítólag és nem akarok úgymond rossz ajándékot adni. Mindenesetre köszönöm a választ, viszont ha a továbbiakban is segíteni tudna/nál szívesen megköszönném! :)
2018. dec. 3. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kevés.


Bőven rossz, ha nem a gesztust nézik, hanem az értéket. Utóbbi esetben akár meg is szakadhatsz, úgysem lesz elég.

2018. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagy igazságot írt/írtál! Köszönöm szépen a választ!
2018. dec. 3. 11:30
 5/12 A kérdező kommentje:
Újabb fejlemények egyike, hogy nem kávéznak, teát szökő évente egyszer isznak, s a csokit semelyikük sem eszi meg! :D Ilyen kritériumok mellet esetleg még ötlet?
2018. dec. 3. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
tea? (virágzó tea pl különleges, alkalmi dolog), egyéb gasztro-ajándék: olajos magok, aszalványok.
2018. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a virágzó tea arra pont jó, hogy szökőévente 1x igyák, de akkor viszont megadják a módját ;)
2018. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
esetleg valamilyen különleges méz?
2018. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fotózzátok le magatokat és szép keretbe tegyétek bele. Mi családunkban ez vált be, de nagyon!
2018. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Időbe még belefér. Fotóitokkal ellátott jövőévi naptár. Én is nagymama vagyok, ennek örülök mindig legjobban.
2018. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!