Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi húzás iskolában....

Karácsonyi húzás iskolában. Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Egy olyan osztályba járok, ami először egy előkészítős osztály, majd egy sima gimi lett. Tehát először 15-en kezdtünk tavaly, idén jöttek hozzánk 19-en. Egy tavalyi fiút húztam, akivel viszonylag jóban vagyok, de nem tudom, mit tudnék neki venni. Rugbyzik, 17 éves, szereti a fizikát, a piát aem veti meg, cigizik, imád futni. Kevés, de ennyit tudok róla. :(
2018. dec. 5. 17:17
 1/2 Lekri válasza:

Ez nem kevés, végül is nem vagytok barátok. Piát, cigit nem javasolnék 17 éves embert nem kellene ilyesmire ösztönözni.

Kérdés, mennyit szánsz rá. Vehetsz olyan okosórát, vagy más kütyüt, ami futásnál számlálja lépéseket, pulzust mér, ilyesmi. Sima lépésszámláló nem lehet drága. Vehetsz egy futózoknit, vagy pólót, Aldiban az most akciós.

Szereti a fizikát, akkor reál érdeklődésű. Vegyél neki ördöglakatot.

2018. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Condomot!!!
2018. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!