Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztály karácsony alkalmából...

Osztály karácsony alkalmából kreatív ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Egy kreatív ajándékot szeretnék adni az osztálytársamnak.Az egyik az az lesz,hogy veszek egy nagyon nagy befőttes üveget és abba rakok édességeket, de mellé úgy gondolom még kéne egy kis apróság is.
2018. dec. 8. 15:01
 1/2 anonim válasza:

Közös fotó egy saját készítésű képkeretben!

Egyedi lenne és személyes.

2018. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is pont ez a feladatom... Valami kreatív dolgot adni a húzottamnak. Lássuk csak... én írtam neki egy levelet, amiben leírtam mit gondolok róla (csupa jót persze!), milyen élményeink vannak együtt, stb. Adhatnál neki egy olyan borítékválogatást, hogy ; 1. Boríték: jó filmek. 2. Boríték: jó zenék (hangulatonként csoportosítva). 3. Boríték: könnyen elkészíthető kaják, ha éhes otthon.

Illetve tudd meg mi a kedvenc csokija, azzal tömd tele azt a befőttes üveget ;). Ja, és egy kis karácsonyi dísz sem árthat... ennyi ötletből remélem sikerül gazdálkodni😘

2018. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!