Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit ajándékoztok a nagyszül...

Ti mit ajándékoztok a nagyszülőknekaz ünnepekre?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy itt teszem fel a kérdést, de ebben a kategóriában van a legtöbb érintett. :)
2018. dec. 12. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én naygszuleim már nem élnek. Amíg köztünk voltak, azt kapták, amire vágytak. A többi családtagnal is így van. A mi családunkban azh a szokás, hogy figyelünk a másikra, ismerjük azt, így olyan ajándékot ad mindenki, aminek a másik örül. A nagyanyám pl konyha mániás volt, imádott sütni fozni, egy edenykeszlettol eszméletlen boldog tudott lenni.
2018. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi elvisszük őket karácsonykor étterembe ebédelni. Így az együtt töltött idő is az ajándék ahelyett is, hogy főzni, kiszolgálni, mosogatni kelljen valakinek közben.
2018. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem el dolgozni (anyagilag nem vagyok eleresztve), ilyen pickwickes ajándékcsomagot kapnak, van benne 2 doboz tea, meg egy bögre.
2018. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!