Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egyedi határidőnapló készíttetés?

Egyedi határidőnapló készíttetés?

Figyelt kérdés

Szeretnék Anyukámnak határidőnaplót ajándékozni az új évre, de a boltban kaphatók elég gagyik és drágák...


Szerintetek ha én megszerkesztem az általam kigondolt oldalakat, idézetekkel, közös képekkel feltuningolva, akkor azt egy szakdolgozatkötést vállaló cég be tudja kötni?


Holnap mindenképp felhívok párat, csak ha lenne tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban, azt örömmel olvasnám!


Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2018. dec. 13. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg az jutott eszembe, hogy csinálhatsz egy egyedi, szép borítót, és abba beleköthetsz egy boltit.
2018. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom, már késő, de hátha valakinek jól jön ez még. Dm-be lehet ilyet csináltatni, vagy rossmann. Online megszerkeszted stb. megrendeled és át veheted valamelyik üzletben. :)
2021. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!