Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Annyira tanácstalan vagyok,...

Annyira tanácstalan vagyok, mit adjak a Férjemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gondom az,hogy nem tudom mennyi pénzt tudok majd rászánni,mert nekem jelenleg nincs keresetem és sok volt a kiadásunk is mostanában,meg egy darabig lesz is még sajnos és spórolnunk kell.Csak 1-2 ezer forintom van amit a Férjem ad minden nap arra,hogy főzzek valamit,vagy ha nekem kell valami.Ebből kell majd elteszegetnem apránként,de szerintem nagyjából 3ezer forintot tudok majd rászánni.(Bár már 3. éve megbeszéltük,hogy nem lesz ajándékozás de Ő így is mindig meglep valami aprósággal aminek tudja,hogy örülök...így én is szeretnék Neki valamit).

Parfümöt nem szeretnék,mert azt sokat kapott mostanában,könyvet nem olvas mert nincsen ideje,dolgozik.Persze tudom,hogy mik azok aminek nagyon örülne,de arra sajnos most nincsen keret,hogy mondjuk szép cipőt kapjon a kocsi,vagy a lámpákat kicserélni,meg az indexet narancs helyett fehérre(mert azt is régóta szeretné de valahogy még nem jutott el oda).Vagy egy új számítógép,videokártya,hogy megint fusson a cod meg újabb játékok is :) :/ satöbbi...(Szülinapjára például egy kispárnát varrtam és egy karórát vettem Neki,nagyon örült). Nem is tudom,mit írjak,hogy legyen kiindulási pont h miket szeret...Hát szabadidejét szívesen tölti természetbe,erdőbe.Nem okvetlenül mondanám,hogy oda van az autókért inkább csak a sajátunkat szereti pimpelgetni de nincs az,hogy meglát egy lambit mondjuk és csorgatja a nyálát vagy ilyesmi,hidegen hagyja:D Egyébként 30éves. Fogalmam sincs,mit írhatnék még...cigizik.Általában minden apróságnak tud örülni.Szereti a növényeket gondozni,sok szobanövénye is van de már azt is sokat vettem Neki(többnyire obiból) és egy sem maradt meg :/

Hát nagyjából ennyi jut eszembe.Igazából sok mindent szeretne a kocsin megcsinálni de..3ezerből nem lehet gumit robbantatni:D,se ülést kicserélni(mert nagyon szar az ülés a kocsiba és szegénykémnek amúgy se jó a háta:( ...de ennyiből még nagyon apróságot sem tudok a kocsira :/ Szereti a gyertyákat,a jó illatot,de az is annyi van már...meg ilyen kis mütyürök a szobában,kisautó,kismotor,kis fából készült elefántok,buddhaszobor, fárajó (dancsó xd) :DD én meg nem győzöm törölgetni őket úgyhogy még egy porfogót nem szeretnék :)

Nagyjából ennyi jutott eszembe,bocsi ha sokat írtam :) Minden ötletet előre is nagyon szépen köszönök!! :)



2018. dec. 14. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Keress rá youtubon DIY (saját készítésű) dologra. Rengeteg olyan ötlet van, ami nem porfogó, hanem haszos és ha nincs is meg hozzá mindened otthon, pár száz, max pár ezer forintért beszerezhetők a hozzávalók.
2018. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha sokat kirándul vegyél egy termoszt neki, ha cigizik gravírozott öngyújtó esetleg,.

Ha saját készítésű akkor csinálhatnál neki egy kuponfüzetet, amibe beleírod miket szeret, akár szexuális, akár kirándulás, akár főzés,masszázs stb.

2018. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szoktam ilyen videókat nézni,találtam is pár tök jó ötletet de majdnem mindhez kell ragasztópisztoly amit mással nem igen lehet helyettesíteni :/

Termosza már van a cigis doboz egyébként nagyon jó ötlet! de azzal meg az baj,hogy nem használná,mert félne hogy tönkreteszi a munkájából kifolyólag(mindig olajos,piszkos kézzel fogdosás stb...múltkor vettem Neki egy tök szép gyújtót,de azt sem használja,nehogy baja legyen :D ) ha meg épp nem melózik akkor úgyis mindenhová együtt megyünk és akkor az én cigisdobozomat visszük :/ de egyébként jó ötletek,köszönöm mindkettőtöknek! Jöhetnek még :)

2018. dec. 14. 10:25
 4/13 A kérdező kommentje:
ja...egyébként a kuponfüzetet megcsinálom,nagyon jó ötlet volt köszi!:) csak már most azon gondolkozok hogy miket írhatnék bele,mert igazándiból a főzés olyan,hogy mindig megkérdezem mit szeretne enni,sütit is szoktam sütni.Masszírozni hétköznapokon is meg szoktam(itt max a 10perc helyett lehetne 40 :D).Mosogatnia,házimunkát végeznie soha nem kell,annak ellenére hogy sokszor felajánlja.De Ő az aki dolgozik minden nap kel reggel korán,keresi a pénzt..az a minimum,hogy minden mást én megcsinálok.Tehát ilyeneket sem tudnék beleírni.Eddig kb 3 ötletem van amit bele írhatnék :/
2018. dec. 14. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
A férjed "ad minden nap arra, hogy főttél rá" ?!?!??!?
2018. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,nem csak Rá,magamra is.Máshol ha szintén csak a férfi dolgozik ő is ad a nőnek hogy főzzön,vásárolgasson...csak ott lehet hogy egybe kapja meg a pénzt,nálunk meg így megy( csak én nem tartok igényt pl. a shoppingolgatásra ...nem értem mi ezzel a probléma!? csak most sajna kicsit szorul a hurok.
2018. dec. 15. 07:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudsz kötni? Van kötőtű neked vagy valakinek a családban?

Egy gombolyag fonal 500-1500 forint között mozog. A fonal vastagságtól, színétől függően.

Köthetnél sálat, esetleg ha profi vagy sapkát.


Nem tudom mennyire vagy nagy cukrász, de lehet kapni már egész baráti áron fondant bevonatot. Valami szépen (úgy mond belsős poén szerint) díszített tortát is süthetsz. Nem a hagyományos kerekre gondolok. Vagy ha nem torta, akkor egy nagy mézeskalács. Jobban passzol az ünnephez. Formát, díszítést tekintve csak a kreativitás szab határt.

2018. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szexy ruha , jo szex, illatos gyertyak, egyutt furdes , vagy egy wellness egyutt.

Az egyutt toltott élmények a megfizethetetlenek mert azt csak te tudod nyujtani neki.

2018. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

6

A baj ott van, hogy a férjed adja neked oda az ő pénzét arra, hogy dolgozz rá belőle.

2018. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7; A mézeskalács jö ötlet,valmi jó kis formát ki lehetne találni :)

8; Gyakran fürdünk együtt úgyhogy ez nemlenne különleges.A jó szex is minden napos(sőt naponta többször is úgyhogy ... :D) szexi ruhát meg nézegettünk még multkor együtt de azt mondta hogy felesleges,majd 60évesen lehet szükség lesz rá :D De azért köszi az ötleteket! :)

9; Neked meg nem értem a felfogásodat..mi a gond azzal h a férjem keres én meg itthon csinálom a dolgomat? vagy talán arra akartál utalni hogy nekem is el kéne mennem dolgozni? vagy a férjem főzzön magunkra? nem értem....

2018. dec. 17. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!