Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kollégának karácsonyi ajándék?

Kollégának karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen karácsonyi ajándékozást tartunk, elvileg 1500-2000 Ft értékben kell gondolkodni. Nem olyan rég kezdtem itt dolgozni, de akinek a nevét kihúztam, ő még nálam is frissebb dolgozó. Egy 35 év körüli csávóról van szó, akiről semmit nem tudok, mert még csak nem is egy pozícióban dolgozunk. Én valami jobbféle borra gondoltam jelképes ajándékként, de nem tudom, hogy illik-e ilyet adni. És ha nem, akkor mi jöhet még számításba?

2018. dec. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bor jó ötlet, semmi illetlent nem találok benne. Főleg, hogy nem ismered az illetőt.
2018. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ötlet. Én ugyanilyen helyzetben voltam, és egy krémlikőrt ajándékoztam, alig ismert kolleganőnek, minden oké volt:)
2018. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Maradok is ennél a verziónál. :D

Köszi a véleményeket! :)

2018. dec. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!