Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékkártya egy 19 éves...

Ajándékkártya egy 19 éves lánynak?

Figyelt kérdés

19 éves barátnőmnek gondoltam valami nagyobb fast fashion boltból egy ajándékkártyára mondjuk 10 ezer forintig. Nem jön annyira jól szituált családból hogy mindent megengedhessen magának, ezért gondoltam, hogy jó lenne valami ilyen is a diy-os cukiság mellé.

Fontos hogy nem akarom magamhoz láncolni ezzel anyagilag, de hülyeséget meg nem szeretnék neki venni, vagy valami olyat, ami nem is tetszik neki.


2018. dec. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is a kérdés? Hogy jó ötlet e, vagy hogy milyen értékbe, vagy hogy melyik üzletbe?
2018. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, most karácsony után sok akció lesz! H&M esetleg New Yorker? Tedd be pl. egy saját készítésű karácsonyi lapba a kártyát, biztos tetszeni fog neki. 20/L
2018. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lánytól függ.


Én sem jövök gazdag családból, de a fast fashiont nem igazán kedvelem (sőt), ha tehetem sem vásárolok ott hacsak nem létszükséglet.

Egy hádás kártyának jobban örülnék.

2018. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!