Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha valakinek pár nap eltérésse...

Ha valakinek pár nap eltéréssel van születésnapja, névnapja, meg olyan egyéb ünnep is akkor van, amit mindenki ünnepel, akkor érdemes több kisebb ajándékot venni, vagy lehet egy nagyobb értékű inkább (pl. utazás), amit egyszer adok oda neki?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Megajándékozod utazással, de megmondod neki: az odautat a szülinapjára, a visszautat a névnapjára kapta. Az akkor lévő 'egyéb ünnep' alkalmából pedig kaphat egy kis költőpénzt.
2018. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb ajándékot adnék, de szóban elmondanám, hogy ez a szülinap-névnap-karácsony.
2018. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érintett vagyok, névnap-szülinap-karácsony 10 napon belül mind.

Én semmit nem utáltam jobban gyerekként, mintha összevonták az ajándékokat. Gondolj bele: másnak pl tavasszal van szülinapja, kap valami apróságot. Nyáron a névnapja, kap valami apróságot. Jön a karácsony, kap valami ajándékot. Én meg kaptam egyet, és osszam be, mert az a szülinapi-névnapi-karácsonyi ajándékom is egyben.....

Felnőttként nyilván ez már más, de még most sem szeretem, ha egyszerre köszöntenek minden alkalomból (nem az ajándékra gondolok,az már nem feltétlenül kell, csak szóbeli köszöntésre! :) )

2018. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkoholmennyiségre minimum hatványkitevő a torlódó ünnepnapok száma, az egység a mindenkori adag.
2018. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nálunk csak szülinap-névnap van 2 nap eltéréssel, de a szüleim keresztlányának 2 héten belül van ezek mellett a karácsony is. Ugyanúgy kap ajándékot, mintha hónapok lennének közötte!

Árban sem volt soha megterhelő, lehet korábban is meg lehet venni a dolgokat, ha éppen akkor talál valamit az ember, de akár apránként félre is lehet tenni rá.

2018. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hasonlo az en helyzetem is.Nekem 24 en van a nev,25 en a szulinapom.Én is szívből utaltam hogy mindig osszevontak mindent egyszerre,koszonteskor atadtak amit vettek es hozza tettek hogy ezt az ajandekot nev,szuletesnaora es karacsonyra is kapom.Mar ha eszükbe jutottam.Volt olyan is hogy két ünnep között között kocsiba ranezett anyám az órára es akkor mondta hogy neked nev esszuletesnapod volt..ennyi volt a felkoszontes.Inkabb vegyel 3 kisebb ajándékot amit akkor adsz oda amikor az esedékes..ajj a rossz emlékek!!!Utalom a karcsonyt.
2018. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változó.

Mi általában külön-külön ajándékozzuk meg az érintetett, de volt már rá példa, hogy tényleg valami nagyobbat adtunk egyszerre, annak is örült, mert akkor épp az volt a szíve vágya.

2018. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja, ez természetesen nem jelentette azt, hogy a többi alkalmon nem volt süti meg felköszöntés meg ilyesmi.
2018. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!