Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra felesègnek mit?

MisterTT kérdése:

Karácsonyra felesègnek mit?

Figyelt kérdés

Ötletem sincs mit vegyek felesègemnek karácsonyra.

Idáig próbáltam kitalálni de elfogyott az idő..

Cipőt most vett èkszer nem igazán hord. Ajándèkcsomagot nem akarok mert a család többi tagja mindíg azt kap ha nincs ötletünk.

Könyv nemjó mert pdán letölt amit akar.

Pènze van az nem opció.

Rendelni már kèső ,meg nem is lett volna aki átvegye idáig. 2 napja jöttünk haza külföldről a munkából,(együtt dolgozunk)de minden elmaradt dolog a nyakunkbaszakadt.

Igy nem volt időm agyalni.

Valami SOS mentő ötlet?



2018. dec. 22. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hógömböt
2018. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Menjetek el színházba, annak biztos örülne!
2018. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Olyan kène amit be tudok rakni becsomagolva a faalá..

Szètnèztem mi van itthon ès râjöttem ha sokáig húzom az időt vontatókötèl lesz karácsonyra a benzinkútról. De szent èg poènból megnèztem mèg az is van neki!

2018. dec. 22. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Szexi fehérneműt, különleges parfümöt, méregdrága sálat... olyan luxuscikkeket, amiket akkor sem vesz meg magának az ember, ha van pénze. Így hirtelen semmi jobb nincs.
2018. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Élményajándék.

Ha pesti vagy szerintem még nyitva van meglepkék meg hasonlók irodája, és ez tök jó ajándék annak akinek mindene meg van.

És tudsz rakni a fa alá, egy kis dobozba adnak pen drive-t amit be kell dugni a gépbe.

Én karácsonyfára akasztottam fel egyik évbe, férjemnek úgy kellett megkeresnie :)

2018. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Parfüm? De egy igazi értékes könyv (ami érdekli) nagyon szép ajándék, jobb úgy olvasni, könyv formában, és a kedvesétől meglepetésként kapta.
2018. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hètfőn dèlelőtt nyitva van meg valam? Vagy már ez kizárt?
2018. dec. 22. 10:19
 8/12 anonim ***** válasza:
A hétfőt ledolgoztuk a múlt szombaton, tehát ami szombaton zárva, az hétfőn is. Holnap több minden van nyitva, aranyvasárnap
2018. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is élményre szavazok. Repülőjegy, színház, valami jó étterem, welnesshétvége stb. Vegyél hozzá még valami ajándékcsomagot, és együtt be lehet csomagolni.
2018. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hová tudsz elmenni vásárolni? Ha van egy pláza a közelben, akkor parfüméria is. A parfümnek szoktak örülni.

Vagy valami különleges kendő, vagy sál. Felesleges dísztárgyat ne vegyél, kivéve ha szereti az ilyesmit, de ezek legtöbbször egy fiók mélyén végzik.

2018. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!