Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Mit vegyek/szervezzek a barátom (együtt járunk) 25. születésnapjára?

Úgy tervezzük, hogy több napig fogunk ünnepelni, milyen különleges eseményt lenne érdemes szervezni, esetleg milyen különleges helyre érdemes elmenni, milyen különleges ajándékot tudnék venni? Eléggé tanácstalan vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, kapcsolat, ünneplés, ünnep, ötlet, ajándék, pasi, párkapcsolat

jan. 3. 15:01  Privát üzenet  

A válaszok

1. Partyszervezés: legjobb barátok, közeli ismerősök meghívása...

2. Valamilyen féle "vidámpark"

3. Utazás (belföld/külföld)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 3. 17:05 Privát üzenet

Nem mindegy, hogy:

1. hány éves vagy?

2. otthon élsz-e?

3. van-e saját kereseted?

4. Ha otthon élsz, kell-e beleadnod a közösbe?

5. hány napja/hete/hónapja/éve vagytok együtt?

Többnapos, különleges eseményt szülők pénzéből rohadtul nem frankó szervezni, adósságra meg végképp nem. (főleg az ő nyakukba csinált adóssággal nem)

Nyilván te tudod, mit szeret, és élményekből is van ezerféle, pénztárcától függően lehet ez egy egzotikus desztináció, vagy egy szabadulószoba, vagy egy romantikus vacsi, utána egy masszázs és egy kis pajzánkodás.

Pajzánkodásos közös élmények nyilván nagyon hülyén tennék ki magukat egy alig 2 hetes kapcsolatnál, de egy gamer party-ra való beszervezés se jó ötlet, ha nem gamer a párod.

Szóval az a kérdés, hogy miket szeret, ezt próbáld megtudni. Ha nem sikerül, akkor maradnak a klasszikus

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 3. 21:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára,16 éves lesz, és 4 hónapja vagyunk együtt, valami ötlet?
Anyukámnak akarok a születésnapjára egy videót képekből összeállítani kettőnkről. A 16 évről amit együtt töltöttünk eddig. Zene ötleteket szeretnék kérni hozzá. Ötlet?
Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára? És születésnapja után 5nap mulva lesz, h 4 éve együtt vagyunk. Nincs ötletem. Ti minek örülnétek?
Mit ajándékoznátok a párotoknak? A barátnőmnek kellene valamit vennem születésnapjára és ebben szeretnék tanácsot kérni, most lesz 15 éves a barátnőm és több mint 6 hónapja vagyunk együtt
Ha a barátomnak rajzolnék a Születésnapjára örülne neki? (2 hónapja vagyunk együtt ) Azért gondoltam erre mert ez olyan személyes dolog részemről más részt művészetis diák vagyok
Tudom hogy kicsit béna kérdés de mit vegyek a barátom 21. születésnapjára? (8 hnapja vagyunk együtt). De ötletem sincs hogy mit adjak nekiNormális válaszokat légyszii.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!