Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretitek az egyedi fényképes...

Szeretitek az egyedi fényképes ajándékokat? Szoktatok ajándékba adni személyre szabott tárgyakat barátoknak, ismerősöknek, családnak? Milyen értékben? :-)

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy valamin fotó van, meg nem személyre szabott. Egy ezredik bögre akkor is felesleges, ha azon a nyaralási fotó van.
2019. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Egyáltalán nem szeretem a fényképes bögrét, párnát, stb. Pedig nő vagyok, és romantikus. De ezektől kiráz a hideg, csak porfogók, és nem is szépek.

Fényképes cuccokból egyedül a fotókönyv tetszik.

2019. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férjem mamáinak szoktunk fényképes naptárat adni karácsonyra. Mert így a dédunokáról mindig kap "friss képeket" (6 éves).


Más fényképes tárgyat nem szoktunk sosem ajándékozni.

2019. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor anno ezek bejöttek, még jópofák voltak, mára szerintem kissé elcsépeltek. A cewenek vannak jópofa egyedi fényképes ajándékai, azokból még lehet aranyos dolgokat ajándékozni, pl saját fotós memóriakártyák gyerekeknek - a kedvenc játékaival vagy háziállataival esetleg a barátai képével. De maci fotós pólóban 10 év felett szerintem hanyagolható :) A fotókönyv az viszont szuper, én nem egyet csináltattam már, de az is ...tól-a csillagos égig ami az árakat illeti.
2019. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 17. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

A fényképes ajándékokra mindent lehet mondani, csak azt nem hogy egyedi. Általában csak rácsapnak egy képet egy alapból klisé ajándékra.

Nem szoktam venni ilyesmit, drága porfogók. Inkább olyasmit vásárolok amire az illető vágyik, vagy valóban hasznos.

Ritkán jó az ilyen ajándék. Tesóm pl. kapott pólót egyedi grafikával. Az is ilyen helyen lett nyomtatva, de a rajz rájellemző na meg az ajándékozó órákat töltött el az elkészítésével. Nem is sorolom a fényképes dolgokhoz.

2019. jan. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!