Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándéktippek egy jégkorcsolya...

Ajándéktippek egy jégkorcsolya szerető lánynak?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon kedves ismerősömnek szeretnék ajándékozni hálám jeléül, amiért nála lakhattam mialatt a fővárosban voltam. Amit tudni kell róla, 25 éves nagyon kedves lány, aki rajong a jégkorcsolyáért, gyerekeket is tanít korizni. Szeretnék valami ezzel kapcsolatos ajándékot adni neki, de ahogy nézelődtem "csak" egy kőris faliórát találtam, ami annyira nekem nem tetszett. Esetleg van valakinek valamilyen ötlete, vagy látott valamit valahol ami jó lehet, azt szívesen fogadom.

2019. febr. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a Szinkronkorcsolya Budapest kupára.
2019. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

19 éves műkoris lányként: Ami koris cucc, az bármikor jöhet: fali óra, karóra, nyaklánc (medál), karkötő, fülbevaló, póló valamilyen műkoris felirattal(!!!). Rengeteg helyen rávasalnak neked ilyen mondatokat/ábrákat.

Ami mindig jól jön egy korisnak: minőségi kesztyű, edea/guardog élvédő, puha élvédő, műkoris harisnya, korcsolya védő (“koribugyi”), korcsolya táska, edzőruha, jégberlet pl:. Vasas Jégcentrumba (régi Jégpalota).

Hu most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha érdekel valami, akkor írj nyugodtan és elmondom, hogy hol lehet venni!:)

(Ha nagyon nagy összegben is gondolkozol: bármilyen Kings on Ice, Stars on Ice stb. Műsorra jegy, a közeli országokban ha lesz.)

2019. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2. Végre egy igazán hasznos válasz! Öröm olvasni!👌👍👏
2019. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm 3.! 😁 Igazából csak leírtam, hogy én minek örülnék, meg mi az amiből soha sincs elég.😅 Erőteljesen fogyóeszközök ezek a dolgok a korisok körében.
2019. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kesztyű párti vagyok, abból soha nem elég
2019. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!