Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Esküvőre mennyi pénzt illik...

Esküvőre mennyi pénzt illik adni? Csak a szertartásra és az állófogadásra vagyunk hivatalosak.

Figyelt kérdés

Munkahelyi kolléga házasodik, az ő esküvőjük lesz vidéken. Néhány embert meghívtak a cégtől, mi "csak" a szertartásra és az utána következő állófogadásra vagyunk hivatalosak. Az esti vacsorára csak a szűkebb család.

Az esküvő egy balatoni hajón lesz, hajókázással egybekötve. AZ egész ceremónia 3,5 órás program.

Ilyen esetben mennyit illik adni? (2 felnőtt egy gyerek) Mindenhol azt olvasom, hogy csak akkor adnak, ha a vacsorára is hivatalosak. De ebben az esetben a hajókázás is elég borsos összeg lehetett.


2019. febr. 26. 13:20
 1/3 anonim válasza:

Milyen cég és milyen kolléga?

Mert nem mindegy, hogy brókerek vagy takarítók vagytok.

2019. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illik adni, mert itt az állófogadás helyettesíti a vacsorát, lagzit.

Én úgy csinálnám, hogy a munkatársakkal összefognánk és együtt adnánk valamit.

2019. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyi sztem nincs ilyen hogy "illik". Annyit adjatok amennyit megenged a pénztárcátok és annyit amennyit tényleg szívből tudsz adni neki. Az hogy fogadat szívva odalöksz bármennyit senkinek sem öröm.
2019. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!