Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy ekkora vörös rózsacsokor...

Egy ekkora vörös rózsacsokor kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem valamennyire megállapítható, viszonyítás képpen csatoltam a képet.

Nem Budapesten élek hanem egy kisebb városban.

Csak gondoltam ha van itt olyan aki ért hozzá, leírhatná hogy hogyan készüljek ha egy ilyet szeretnék vásárolni.

Általában a virágboltokban kell előre jelezni, ha pl következő hétre nekem kellene ennyi rózsa?

Barátnőm születésnapjára lesz egyébként



2019. márc. 10. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a középső méret, 14e. A képen, amit linkeltél kb 100 szálas csokor van, meg ha nagykertől szerezte is be minimum 50e. Bár ez a Berki csokra a feleségének nőnapra, esélyes higy nem nagykerből szerezte, így 100korul is lehet. A barátnődnek vegyél egy szálat, vagy annyit, ahány éves, az se lesz olcso

2019. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Es igen, előre kell jelezni, de nem egybeértél, ahnem minimum 2vel elottw
2019. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből onkább valami maradandót vegyél. Ez 1 het es a kukaban végzi. Gyönyörű, imádom a virágokat, de pénzkidobásnak gondolok 40-50 ezret kiadni egy csokorért. Annyiba biztos belekerülne. Szerintem 10 ezerből is gyönyörű csokrot tudsz csináltatni, a többiből meg vegyél valami ékszert. En annak személy szerint 100x jobban örülnék. Volt leszárítva rózsacsokrom, de pár hónap után az is megcsunyult. Szóval nem egy maradandó ajándék
2019. márc. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!