Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 3 és 4 éves gyerekek, egyik...

3 és 4 éves gyerekek, egyik fiú, másik lány. Születésnapra mit lehetne venni nekik? (Fejenként 10-10 ezret gondoltunk). Köszönöm az ötleteket, nincs még gyerekem, ezért is kérdezem itt.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 18:26
 1/5 bettiiiiiiiiiiiiiiii válasza:
65%
Valamilyen fejlesztő játékot, ne ilyen villogó-sípoló játékot, mert a szülőket az az őrületbe kergeti, és értelmük 0. Lehetne mondjuk valamilyen építő, színező, kártya, társas, esetleg gyurma.. én megkérdezném a szülőket, hogy mivel játszanak szívesen, és miből van már otthon elég, azt felesleges megvenni.
2019. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk sok a gyerek, úgyhogy én készítettem egy listát, átnézve egy csomó játékbolt kínálatát. A játékboltok megkönnyítik a dolgot, mert életkor alapján listázzák a játékokat. De mivel nekem fontos, hogy minőségi és értelmes legyen az ajándék, ezért kiválogattam pár ilyet, megosztom Veled.

Amit minden korosztálynak lehet adni és szuper: babzsákfotel, ez mondjuk több, mint tízezer, bilibo teknő (ilyen van sok oviban és általában a gyerekek otthonra is kikönyörgik, mert pörögni jó :)).

3 éves kortól: homokcsepegtető (szuper kiegészítő homokozóba - [link] kiegészíthető a szintén homokozóba való manccsal: [link] , csepphinta - ha van lehetőség a felakasztására ( [link] kooperatív társasjáték ( [link]

4 éves kortól: fűzőló fűzővel és gyöngyökkel, ez nem kerül sokba, ettől még a gyerek értékelheti :) [link] , és szintén egy népszerű kooperatív társasjáték: [link]

Szerencsére ma már sok olyan játékbolt van - különösen a neten - ahol tényleg minőségi és a gyereket is lekötő játékok kaphatók, nem csak kínai gagyi, színes-szagos vackok. Ezek a játékboltok azt is messzemenően figyelembe veszik, hogy adott életkorban mi köti le a gyereket, mit talál érdekesnek, mi fejleszti a képességeit, mert ezek biológiailag meghatározott dolgok.

2019. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ahol az oldal nem találhatót ír, ott töröld le a zárójelet a végéről és úgy nyisd meg, mert hozzáfűzte a zárójeleket a linkhez ez a fejlett program... :)
2019. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen szép összeget szántatok rájuk, akkor érdemes lenne megkérdezni a szülőket, hogy minek örülnének a kicsik. Ez azért is jó, hogy nehogy megvegyétek ugyanazt a játékot, ami esetleg már megvan, vagy éppenséggel olyasmit vegyetek, ami nem tetszik.
2019. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítőkész válaszokat:)
2019. ápr. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!