Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Költözéshez milyen ajándékot...

Költözéshez milyen ajándékot szoktak adni?

Figyelt kérdés

Nővérem és a gyerekei 300km-re költöznek tőlünk. A kicsi ballagásakor lesz megtartva a "búcsúbuli"

És szeretnék nekik valami ajándékot / meglepetést. Ha valaki tudna pár ötlettel segíteni azt megköszönöm.



2019. máj. 15. 08:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Már megelőztek, de én is a papírdobozt mondanám.
2019. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%

Semilyet. Max valamilyen utalvány lakberendezési, elektromos, barkács áruházba.

Régen csak a fiatalpároknak ajándékoztak, olyan dolgokat amik hasznosak lehetnek a háztartásban. Vagy dekorbiszbaszt amit a többség utál.

Ha adni akarsz valamit ajánld fel a segítséged a csomagolásnál és max vegyél valamilyen utalványt, hogy maguk dönthessék el mire van szükségük.

2019. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hu. Szóval. Vagy a kérdés volt félreérthető vagy sok a negatív ember. Tehát köszönöm a válaszokat. Itt egy apróságra gondoltam ami ugye ránk emlékezteti. Napi szintű szoros kapcsolatban voltunk/vagyunk. Ez manapság nem jellemző tehát sokan nem is érthetik. És nem a 86.kacatot vesszük meg nekj tudom mivel jár egy költözés. Mindenki sarkalatosan a költözési ajándékra gondolt. Lényegében egy közös családi főzés és egy családi fotóalbum lesz belőle. Nem azért mert jajj adjunk valamit az uj házba, hanem mert hiányozni fog a napi kapcsolat főként gyermekeink között. Tehát nem nem ajándékmániásak vagyunk, de persze biztos hasznos valakinek az ilyen hozzászolás is😉
2019. máj. 21. 08:46
 24/28 anonim ***** válasza:
80%
A kérdést tettel fel rosszul.
2019. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%
Akkor rosszul fogalmaztad meg a kérdést.
2019. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen rájöttem a sok joindulatú kommentből hogy félreérthető a kérdés mindettől függetlenül sem az volt a kérdés hogy mi szokás és mi nem. Egyébként aki jóindulatúan megközelítve írt pár ötletet annak köszönöm szépen és további szép napot mindenkinek😊
2019. máj. 21. 12:23
 27/28 anonim ***** válasza:

"mindettől függetlenül sem az volt a kérdés hogy mi szokás és mi nem"

WHAT?

Nézz már fel, KONKRÉTAN ez a kérdésed: "milyen ajándékot szoktak adni?"

:DDD

2019. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen mint irtam rosszul tettem fel tényleg és félreérthető volt. Ezt is emlitettem. Fentebb kifejtettem mit szeretnék választ is kaptam rá lehet rajta lovagolni még nagyon sokáig ettől független a téma már nem aktuális. Köszönöm .
2019. máj. 21. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!