Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a leggázabb ajándék...

Mi volt a leggázabb ajándék amit kaptál?

Figyelt kérdés
Én egyszer kaptam egy doboz teát ami kivolt nyitva és lejárt a szavatossága.

2019. jún. 13. 14:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%
Visszakaptam olyan dolgot, amit én adtam ajándékba.
2019. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%

Anyós és sógornő szokott remekelni, gyakran a saját megunt ruháikat adják oda. Mondjuk van hogy egész jó, de pl. nemrég egy lyukas ruhát kaptam sógornőmtől.

Lejárt csokit én is kapok, bár anyós kb. mindenkinek olyat ad, a munkahelyén őt is mindig majdnem lejárt csokikkal szórják meg, ő pedig továbbadja.

Az unokaöcsém az apjától olyan macit kapott, amit a pasinak az új nője adott, szíves-lávos. :D

Más gáz most nem jut eszembe, pedig biztos volt.

2019. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
89%

Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd.... De pl férjemmel 10 éve vagyunk együtt, évekkel ezelőtt mondtuk, hogy nálunk a virág, csoki és pia nem játszik, mert nem esszük meg, nem isszuk meg, ránk rohad stb.

MINDEN családi alkalomra ezeket kapjuk, mellé a fejmosást/kiselőadást, hogy ne rohadjon meg a virág, ízlett-e a pia, miért vittem be a munkahelyemre a csokit a többieknek...

2019. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%

Kaptam egy bugyit.


Ezzel még nem lenne semmi gond, szoktam tőlük, de csipkés, rózsaszín darab volt, "sugar baby" felirattal.


14 voltam :D És amúgy nem szerettem a csipkét.


Nagynéném és nagymamám nemhogy az angol szlenget és hasonló dolgokat nem értik, de angolul sem tudnak.

Megpróbálták értelmezni, és úgy gondolták, hogy "aranyos kislány" vagy valami hasonló lehet a jelentése, és hát milyen cuki vagyok, és hát fehérnemű mindig kell, meglátták és megvették.


Mondjuk már csak poénból is hordtam egy ideig, de próbáltam nem elröhögni magam, amikor kibontották - olyan reménykedő arcuk volt, hogy tetszik-e, örülök-e neki :DDD


Nemrég elmondtam nekik hogy mit jelent, hát azt a röhögést kár hogy nem hallottátok :))) Ketten háromfelé gurultak a nevetéstől :D

2019. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
85%
"Friss" anyósomtól karácsonyra egy hatalmas fazekat. Gondolom enyhe célzásként, hogy az egyetlen kisfia éhen ne haljon. Vagy fogalmam sincs, miért pont ez jutott eszébe épp karácsonyra. Azóta is megmosolyogtat, ha rágondolok.
2019. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
92%
Babydoll. 9 évesen.
2019. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
93%
Gázgyújtót (vicc nélkül!).Plusz ugyan ettől a rokontól a használt rúzsaikat, de úgy, hogy nem csak kipróbálva lett, de fele, háromnegyede kb elhasználva.Használt bugyik.
2019. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
83%
Coop premium étcsokit karácsonyra a páromtól. :D Ha nem mondom meg neki mit szeretnék, akkor saját fejből nem tudja eltalálni. Ehhez nincs érzéke. Illetve nagyon megválogatom miket veszek ruha, elektronikai eszközök,stb. Nehéz eltalálni minek örülnék.
2019. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
89%
Agyon hasznalt ezer eves pluss allat, hasznalt ruha, megavasodott lejart csoki, felig elhasznalt parfum (kiprobaltak h tenyleg jo e az illata :D)..
2019. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
91%
16 szülinapra Barbie babát.
2019. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!