Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Mi volt a leggázabb ajándék amit kaptál?

Én egyszer kaptam egy doboz teát ami kivolt nyitva és lejárt a szavatossága.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rossz, gáz, ajándék

jún. 13. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6
Visszakaptam olyan dolgot, amit én adtam ajándékba.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/54Időpont jún. 13. 14:58 Privát üzenet

Anyós és sógornő szokott remekelni, gyakran a saját megunt ruháikat adják oda. Mondjuk van hogy egész jó, de pl. nemrég egy lyukas ruhát kaptam sógornőmtől.

Lejárt csokit én is kapok, bár anyós kb. mindenkinek olyat ad, a munkahelyén őt is mindig majdnem lejárt csokikkal szórják meg, ő pedig továbbadja.

Az unokaöcsém az apjától olyan macit kapott, amit a pasinak az új nője adott, szíves-lávos. :D

Más gáz most nem jut eszembe, pedig biztos volt.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/54Időpont jún. 13. 15:04 Privát üzenet

Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd.... De pl férjemmel 10 éve vagyunk együtt, évekkel ezelőtt mondtuk, hogy nálunk a virág, csoki és pia nem játszik, mert nem esszük meg, nem isszuk meg, ránk rohad stb.

MINDEN családi alkalomra ezeket kapjuk, mellé a fejmosást/kiselőadást, hogy ne rohadjon meg a virág, ízlett-e a pia, miért vittem be a munkahelyemre a csokit a többieknek...

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/54Időpont jún. 13. 15:05 Privát üzenet

Kaptam egy bugyit.

Ezzel még nem lenne semmi gond, szoktam tőlük, de csipkés, rózsaszín darab volt, "sugar baby" felirattal.

14 voltam :D És amúgy nem szerettem a csipkét.

Nagynéném és nagymamám nemhogy az angol szlenget és hasonló dolgokat nem értik, de angolul sem tudnak.

Megpróbálták értelmezni, és úgy gondolták, hogy "aranyos kislány" vagy valami hasonló lehet a jelentése, és hát milyen cuki vagyok, és hát fehérnemű mindig kell, meglátták és megvették.

Mondjuk már csak poénból is hordtam egy ideig, de próbáltam nem elröhögni magam, amikor kibontották - olyan reménykedő arcuk volt, hogy tetszik-e, örülök-e neki :DDD

Nemrég elmondtam nekik hogy mit jelent, hát azt a röhögést kár hogy nem hallottátok :))) Ketten háromfelé gurultak a nevetéstől :D

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/54Időpont jún. 13. 15:20 Privát üzenet
"Friss" anyósomtól karácsonyra egy hatalmas fazekat. Gondolom enyhe célzásként, hogy az egyetlen kisfia éhen ne haljon. Vagy fogalmam sincs, miért pont ez jutott eszébe épp karácsonyra. Azóta is megmosolyogtat, ha rágondolok.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/54Időpont jún. 13. 15:25 Privát üzenet
Babydoll. 9 évesen.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/54Időpont jún. 13. 15:25 Privát üzenet
Gázgyújtót (vicc nélkül!).Plusz ugyan ettől a rokontól a használt rúzsaikat, de úgy, hogy nem csak kipróbálva lett, de fele, háromnegyede kb elhasználva.Használt bugyik.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/54Időpont jún. 13. 15:25 Privát üzenet
Coop premium étcsokit karácsonyra a páromtól. :D Ha nem mondom meg neki mit szeretnék, akkor saját fejből nem tudja eltalálni. Ehhez nincs érzéke. Illetve nagyon megválogatom miket veszek ruha, elektronikai eszközök,stb. Nehéz eltalálni minek örülnék.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/54Időpont jún. 13. 15:27 Privát üzenet
Agyon hasznalt ezer eves pluss allat, hasznalt ruha, megavasodott lejart csoki, felig elhasznalt parfum (kiprobaltak h tenyleg jo e az illata :D)..

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/54Időpont jún. 13. 15:28 Privát üzenet
16 szülinapra Barbie babát.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/54Időpont jún. 13. 15:29 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek illik megnézni a borítékot?
Minek vesznek/adnak a gyereknek pénzt autóra, mikor ez által csak még jobban elkényelmesedik?
Kitehet a lakásból?
Mi volt eddig a leggázabb ajándék amit eddig kaptál?
Mi volt a leggazabb ajandek, amit valaha kaptatok es ki adta nektek?
Mi volt edig a leggázabb ajándék amit valamilyen alkalomból kaptál és kitől?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!