Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a leggázabb ajándék...

Mi volt a leggázabb ajándék amit kaptál?

Figyelt kérdés
Én egyszer kaptam egy doboz teát ami kivolt nyitva és lejárt a szavatossága.

2019. jún. 13. 14:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
90%
Ezek marha jók :D kivéve az utolsót leszámitva.. Egy perc néma csend
2019. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
89%

3 éves lejárt bonbont.

Szeretlek feliratú bögrét olyan sráctól akivel 2 hete sem jártunk még. Nekem ez korai volt.

2019. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
87%
Az a kalaka egyutteses tenyleg kicseszes a javabol! Szegeny Valaszolo :(
2019. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kaptam, hanem adtam. Karácsonyra Ultra mosogatószert. Szépen becsomagoltam, mintha kávé lenne.
2019. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
92%

Én egy vibrátort.

16 éves voltam,.és a faterom úgy gondolta, inkább ez, mint hogy felelőtlenül pasizzak. Irtó ciki volt. 😳

2019. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
86%

Nagyfater kiment Párizsba, ami akkoriban nagy dolog volt. Később rendszeresen járt, és egyszer megígérte, hogy hoz nekem valami szépet. Amúgy inni meg k. rvázni járt ki. A lényeg : egy reptéren ingyen kapott fél doboz gyufa volt az ajándék. 8 éves lehettem.


Egyszer meg kaptam egy fütyi mércét is, de azt nem tőle. Annak se tudtam szívből örülni.

2019. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
89%

2010-ben lejárt csokit 2017-ben, még a doboza is olyan volt, mintha a szekrény mögé beesve találták volna indulás előtt.

Ünnepi papírba csomagolt Reálos tusfürdőt.

Használt asztali írószertartót (koszos volt a korábban benne tartott ceruzáktól, tollaktól).

Ingyenes repiajándékot az illető munkahelyéről (céges toll, szövettáska).

2019. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
48%
Basszus, csak én kaptam eddig mindenkitől pont azt, amit szerettem volna? (Most nem arra gondolok, hogy drágát!)
2019. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem biiiiirom:):) Isteniek vagytok :) :)
2019. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
88%

- Egy doboz SAJTOT! - Köztük húsosat is úgy, hogy az illető nagyon jól tudta, hogy vega vagyok...

- HAMIS, kínaiban vásárolt parfümöt + gagyi kínai szempillaspirált

- A nagynénémtől karácsonyra egyszer használatos (!) eldobható gagyi “cipőfényrudat”, - hogy mi célból gondolta, hogy ilyen ajándékba tényleg szükségem van, illetve örülnék neki, - fogalmam sincs.

- A közeli rokonaimtól rendszeresen cukros csokit úgy, hogy nagyon jól tudják, hogy IR-es vagyok.

- Felbontott mikuláscsomagot gyerekként

- A “nagy kalap semmit”, mert az iskolai karácsonyi ajándékozásnál az osztály legbüsösebb polgára, Lakatos Mariska húzott, és megfeledkezett róla.

- Egy látványosan nagy dobozba csomagolva 2 db Mozart golyó

- Szintén a nagynénémtől egy giccses, csiricsáré kínai csat, amit látványosan a templom előtt nyújtott át a pöffeszkedő másodunokatestvéreim előtt.

- A 18. születésnapomon egy ritka gyerekes, búcsúban vett nyaklánc, amiről az illető váltig állította, hogy: “Amikor megláttam, azonnal te jutottál eszembe.” 😱

2019. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!