Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a leggázabb ajándék...

Mi volt a leggázabb ajándék amit kaptál?

Figyelt kérdés
Én egyszer kaptam egy doboz teát ami kivolt nyitva és lejárt a szavatossága.

2019. jún. 13. 14:55
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, szerintem a srác magára gondolt, hogy ő az ajándék:))


Amúgy, nálunk a nagymamám és a keresztanyám (együtt laktak) mániája volt, hogy húsvétkor az előző évi csokimikulást kaptuk, karácsonykor meg húsvéti nyuszit, meg csokitojást.

Ja, meg vegetáriánus szakácskönyvet (sose főztünk szakácskönyvből, addigra anyukám már régesrég vegetáriánus vijt, én meg pici korom óta), meg vallásos könyveket, (ami nekik volt mániájuk), és kihangsúlyozták, hogy ezek milyen -sokba kerültek...

2019. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
91%
remekül szórakoztam az eddigi válaszokon :D a vega szakácskönyv nálunk is éveken keresztül sláger volt. egy kezemen össze tudnám számolni, hányszor főztem receptből (1x, az is szörnyen sikerült). egyszer nagypapámtól kaptam 1 (egyetlen) darab fondü villát. máig nem értem. 19. szülinapomra vibrátort kaptam a haverjaimtól. német rokonoktól egyszer egy táska használt ruhát kaptunk húgommal (nagyapám testvére, az előző rendszerben rendszeresen küldött ruhacsomagokat nagynénéméknek, gondolom ezért kaptunk mi is azt). összvissz a táska bizonyult használhatónak. pár éve húgommal valami alsó tagozatosoknak való játékot kaptunk nagyapánktól (nem a fondüvillás, a másik), amivel a földrajz tudásunkat lehet fejleszteni. mindketten huszonévesek voltunk.
2019. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
94%
Kukacos bonbont.
2019. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
91%
Az exétől visszavett eljegyzési gyűrűvel jegyzett el engem is, de végig azt hazudta, hogy milyen sokáig kereste a megfelelőt. Annyi esze már nem volt, hogy az exét letörölje a fészről, amikor pedig az eljegyzésről fotókat töltött fel, az ex megírta nekem, hogy neki is azt a gyűrűt adta. Képeket is küldött. Rákérdeztem, nem is tagadta. Így kapta vissza másodszorra is ugyanazt a gyűrűt 2 nőtől. Ez messze a leggázabb ajándék eddigi életemben, de megszabadultam egy hazudozótól.
2019. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
89%
Patakokban folyik a könnyem a röhögéstől :) jaaaajh :) Köszi kérdező!! ez nagyon jó kérdés volt :)
2019. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
89%
Csőfogót. 15 éves lányként.
2019. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
92%

A lejárt csoki vagy bonbon nálunk is gyakori, főleg apumtól. Épp most is van itt egy 74%-os étcsoki, 2017 áprilisi lejárattal, vagy két hete hozta. Szerintem szülinapjára kaphatta (szereti a keserűcsokit, többnyire ezt adunk neki a családban). A tőle kapott édességet mindig ellenőrzöm ezért :D Sógornőm gyerekkora óta utálja a mogyorót, a kislánya még allergiás is rá, de gyakran kap ilyen édességet (még az apjától is), amik aztán nálunk kötnek ki, többnyire lejárva és néha a mogyoróból kikelt kukacokkal.


Gyerekként a leggázabb szülinapi ajándék az volt, hogy egy párban lévő (azonos mintájú) kígyó és béka plüssből a húgomnak odaadták a békát, mert kinyígta, nekem meg a kígyót. Békamániás kislányként ott bőgtem, elég gáz volt. A testvérféltékenység ügyesen el lett ültetve ilyen húzásokkal, például egy este apu, a hosszúra nyúlt üzleti útjáról visszatérve adott egy plüss perzsacicát (már ágyban voltam, késő volt) ezt is oda kellett neki adnom reggel anyu nyomására (pedig nem akartam, meg ő is kapott ajándékot), hogy elvihesse az oviba, ahol aztán el is lopták tőle. Ezért nagyon sokáig haragudtam rá, pedig felnőtt fejjel tudom, hogy a szüleim nem tudták jól kezelni ezeket a helyzeteket, a jóakarásuk sült el rosszul.


Továbbá minden karácsonyra serpenyőt kapok (a fedő nélküli fajtát), már van pár felhalmozva kibontatlanul :D Ezek egy része ráadásul gázon vagy vasplatnin (télen sparhelton főzök) nem használható, mert lekopik az aljáról a festék.


Sógornőm megkérdezte két karácsonnyal ezelőtt, hogy odaadhatja -e nekünk az egyik nászajándékba kapott, nagy méretű jénaitálját, használnánk -e? Megköszöntem, hogy nem, van nekem is, de ritkán sütök benne, meg egy nagyot nem is tudnék kihasználni, elvégre ketten vagyunk. Erre csak odaadta, tényleg bazi nagy, négygyerekes családnak való méret... Azóta is itt kallódik valahol, ki se csomagoltam. Azon gondolkodom én is, hogy kinek passzolhatnám tovább :D

2019. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
68%

Ja, a konyhai eszközökről jut eszembe.

A tesómék albérletről albérletre költöznek, a barátnője minden szart összevesz, ebből persze az lesz, hogy nem mindent tudnak magukkal hurcolni az új albérletbe,pláne, ha kicsi a lakás.

Ezért én kapok meg dolgokat, pl egy kenyérsütő gépet (csöppet se szeretek főzni). De van itt fiókos tároló is, még jó hogy van egy sufnim...

2019. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsés vagy, ha csak főzni nem szeretsz, - mert a kenyeret sütni szokás. :)))
2019. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
59%
Úgy értettem, hogy sütni főzni, ugy általában.
2019. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!