Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Édesapámnak ajándék ötletek a 49. -re?

Szereti a focit, grillezést, sportolni, de kevés szabadideje van. Divatosan öltözködik, szakálla, borostája nincs, táskát nem hord, pénztárcája sok van, telója új, ruhát nem szeretnék. Pénz mindegy.

köszi!

jún. 28. 10:48  Privát üzenet  

A válaszok

Milyen grillt használtok, és hogyan gyújtja be? Ha szenes grillt, és nincs faszéngyújtó kéménye, akkor azt vegyél neki:

[link]

Meglepő hogy mennyi "veterán" grillező nem használ ilyet, és máglyával vacakol, neadjisten gyújtófolyadékkal rontja a levegőt. Eddig bárkinek mutattam, mindenki imádta.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 28. 11:30 Privát üzenet
balizs1 nevű felhasználó válasza:

Én a sörimádó apámnak egy 5 literes különleges partyhordót vettem, meg egy whiskyt.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 28. 13:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

# 1, passz. van szenes 2db tuti, de hogy mit hogyan... ezt max megvesszük, de ez nem ajándék, de azért köszi.

# 3/10Időpont jún. 28. 13:35 Privát üzenet

A grillezéssel kapcsolatban nekem is van pár ötletem, de ahogy a széngyújtó kéményt leszóltad, nem tudom hogy van-e értelme beírni őket.

Mi a baj, apukád drága ajándékot vár tőled? Valami konkrétumot mondjál akkor.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jún. 28. 14:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Személyeset szeretnék vagy élményt. Focimeccsre megyünk. A parfüm, stb ilyesmi sztem nem ajándék. Azt megveszi az ember magának.

# 5/10Időpont jún. 28. 14:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy ne ilyen megvásárolható vagy hasznos dolog legyen hanem inkább emlékezetes vagy maradandó.

# 6/10Időpont jún. 28. 15:28 Privát üzenet
Ha pénz mindegy, szereti a sportot és focit, és maradandó élményt akarsz, akkor hívd el mondjuk Maradonát a szülinapjára, passzolgatni egy kicsit a kertben. Aztán lehet sütögetni is közösen, minden argentin imádja.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 28. 15:46 Privát üzenet
Fényképpel ellátott kulcstartó.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 28. 15:47 Privát üzenet
Mihago nevű felhasználó válasza:

Vidd el harckocsit vezetni. Keress rá, van egy cég, ahol mindenféle harcjárművel elmehet baromkodni. Ha volt katona, imádni fogja.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jún. 28. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez tök jó, köszi!

# 10/10Időpont jún. 28. 22:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez jó lenne édesapámnak születésnapra?
Van ötletetek mit vigyek ajándékba gyermekeimnek, és édesapámnak Magyarországra Amerikából? (23F,30N,33N,87F)
Milyen ajándékot vegyek édesapámnak karácsonyra? Szeret horgászni, olvasni, érdekli a politika és szívesen foglalkozik borokkal.
Nagyon gáz ajándék Édesapámnak?
Édesapámnak szeretnék magazin előfizetést karácsonyra, ti milyet vennétek?
A bátyámnak és az édesapámnak szeretnék DIY ajándékot csinálni, és nem találok jó ötleteket. Tudnátok olyan oldalakat linkelni, ahol találok valami jót nekik?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!