Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Édesapámnak ajándék ötletek a...

Édesapámnak ajándék ötletek a 49. -re?

Figyelt kérdés

Szereti a focit, grillezést, sportolni, de kevés szabadideje van. Divatosan öltözködik, szakálla, borostája nincs, táskát nem hord, pénztárcája sok van, telója új, ruhát nem szeretnék. Pénz mindegy.


köszi!


2019. jún. 28. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Milyen grillt használtok, és hogyan gyújtja be? Ha szenes grillt, és nincs faszéngyújtó kéménye, akkor azt vegyél neki:

[link]

Meglepő hogy mennyi "veterán" grillező nem használ ilyet, és máglyával vacakol, neadjisten gyújtófolyadékkal rontja a levegőt. Eddig bárkinek mutattam, mindenki imádta.

2019. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én a sörimádó apámnak egy 5 literes különleges partyhordót vettem, meg egy whiskyt.
2019. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
# 1, passz. van szenes 2db tuti, de hogy mit hogyan... ezt max megvesszük, de ez nem ajándék, de azért köszi.
2019. jún. 28. 13:35
 4/10 anonim válasza:

A grillezéssel kapcsolatban nekem is van pár ötletem, de ahogy a széngyújtó kéményt leszóltad, nem tudom hogy van-e értelme beírni őket.

Mi a baj, apukád drága ajándékot vár tőled? Valami konkrétumot mondjál akkor.

2019. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Személyeset szeretnék vagy élményt. Focimeccsre megyünk. A parfüm, stb ilyesmi sztem nem ajándék. Azt megveszi az ember magának.
2019. jún. 28. 14:58
 6/10 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy ne ilyen megvásárolható vagy hasznos dolog legyen hanem inkább emlékezetes vagy maradandó.
2019. jún. 28. 15:28
 7/10 anonim válasza:
Ha pénz mindegy, szereti a sportot és focit, és maradandó élményt akarsz, akkor hívd el mondjuk Maradonát a szülinapjára, passzolgatni egy kicsit a kertben. Aztán lehet sütögetni is közösen, minden argentin imádja.
2019. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fényképpel ellátott kulcstartó.
2019. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mihago ***** válasza:
78%
Vidd el harckocsit vezetni. Keress rá, van egy cég, ahol mindenféle harcjárművel elmehet baromkodni. Ha volt katona, imádni fogja.
2019. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, köszi!
2019. jún. 28. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!