Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Dr Who sorozat fanok! Minek...

Dr Who sorozat fanok! Minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfinak keresek ajándékot, aki imádja ezt a sorozatot.


Van már papucsa, Tardis-os perselye,pólója.


Párnára, bögrére, kulcstartóra gondoltam még valami ehhez kapcsolódó mintával.


De örülnék ha elmondaná, aki szereti ezt a sorozatot, hogy milyen ajándéknak örülne ezzel kapcsolatban :)



2019. júl. 4. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemű, vagy makett figura? Lehet kapni TARDISt, ami a belseje, és iszonyatosan menő. Vagy a figurákat babában. Poszter? Van az a kép, amin a TARDIS felrobban Van Gogh stílusban. Olyat műfestmény formában bármikor elfogadnék! 😍🤩
2019. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Tardist minden formában.

Dr Who rajongok legalább láttom nem én vagyok egyedül😉😊

2019. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Attól függ, mire van nagyon kihegyezve rá, mert mondjuk én odavagyok a dalekokért, így egy dalek-figura a legnagyobb becsben tartott merch-em mióta megkaptam.


De az ember valóban bárminek örül, ami ilyen témájú és ajándékba kapja, ezt alátámasztom, de hosszútávon érdemesebb olyat venni/adni, ami hasznos, és nem csak az a funkciója, hogy van és szép. (LEgalábbis, ha nem trófeagyűjtő az illető, mert akkor ez nem gond)

Mert nekem is vannak babáim, de úgy érzem nem tudom őket kihasználni, és tökre örülök, hogy vannnak, nagyon szépen, de csak porosodnak a polcon. Ezzel szemben, a tardisos plédem praktikus, mert azt használom, azzal alszom.


Szóval én a bögre mellett tenném le a voksom, hisz azt nagyobb eséllyel használja, mint a babákat :)


Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
És bögrét sok helyen találni Londonban :) Jó gondolom nem mész el odáig, de valószínű valahol a neten is beszerezhető nem aranyárban
2019. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
46%
Ti fiúk vagytok vagy lányok?
2019. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Uh.. Köszönöm mindenkinek az ötleteket :)

Ment a zöld kezecske


Ő férfi én nő :)

2019. júl. 5. 17:04
 7/13 anonim válasza:

Van ilyen rajongoi klub is ?

Ti csatlakoztatok?

2019. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla :) :D
2019. júl. 6. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Utolsó kérdező

Mi ez a link amit megosztot?

2019. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!