Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy 15 éves lány...

Mit vegyek egy 15 éves lány szülinapjára?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Könyvutalvány
2019. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
56%

Nagyban függ attól, hogy milyen kapcsolatban vagytok és mennyit szánnál az ajándékra, illetve esetleg őt mi érdekli.


Ha van valami hobbija, akkor vegyél ahhoz kiegészítőket, felszereléseket.

Vagy kérdezd meg, hogy minek örülne, én is szeretem, ha olyat kapok, ami hasznos és szükségem van rá, nem csak porfogó.

2019. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Igazából így, hogy nem tudunk róla semmit, így maradtak az alap dolgok, mint pl. könyv, ékszer.


De ahogy az előző válaszoló is írta, függ, hogy milyen kapcsolatban állsz vele, mennyit költenél rá, illetve hogy van-e valami hobbija a lánynak, ilyesmik.

2019. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Plázákban lehet kapni ajándékutalványt. Ennek biztos örülni fog, mert akkor abból olyat vesz magának, amit szeretne. De ha nem ilyet akarsz neki adni, akkor itt van pár ötlet:

-Tudakold meg, hogy van-e valami sorozat/híresség, akiért nagyon oda van és akkor arról a személyről valami.

-Az ilyen korosztály nagyon oda van a sminkekért, ruhákért, körömlakkokért, hajbavalókért stb.

-Az ő ízlésének megfelelő könyvet.

2019. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy mit szeretne kapni!

Ha új ájfont vagy hasonlót, akkor mondd neki, hogy kb X-Y összeghatáron belül gondoltad.

Nemrég volt pont 15. szülinapos lány és rákérdeztem. Elmondta és azt kapta amit kért. Én nagyobb dolgot akartam volna de épp nem engedhettem meg, így csak azt kapta amit szeretett volna. De azért örült. :)

2019. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
24%

V1bratort :-)

Bocs ezt muszaly volt

2019. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Valami szép ékszert, pl. nyakláncot medállal, ha szereti őket.
2019. júl. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%
Ami az érdeklődési körének megfelelhet.
2019. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Irj rola valamit, ugy konnyebben segitunk.:)
2019. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Smink termékeket, kozmetikumokat, utalvány pl könyv vagy ruhabolt, mozijegy stb
2019. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!