Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illik ajándékozni egy...

Mit illik ajándékozni egy középiskolás barátnak az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Lagziba nem, csak esküvőre vagyok hivatalos. Megadtak egy listát is, hogy milyen ajándékoknak örülnének, de egyetemisták vagyunk még, tehát nem gondolom, hogy egy több tízezer forintos ajándék lenne felém az elvárás, plusz ahogy említettem, csak a templomi esküvőre szól a meghívó.


Mit gondoltok?



2019. júl. 5. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak a templomi szertartásra hívtak meg, akkor nem várhatnak tőled ajándékot. Ajándékot azok adnak, akiket úgymond megvendégelnek.

Nem is tudják a templomban a tárgyi ajándékokat fogadni, ha mindenképpen szeretnél valami apróságot adni a barátodnak, vidd el előző nap, vagy az esküvő után egy éven belül.

2019. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Az kemény, hogy valaki már közép iskolában esküszik! Magyarország jobban teljesít.
2019. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, ha csak a szertartásra hívtak.
2019. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
2: köpiskolából ismeri
2019. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Így van, huszonévesek vagyunk már, elnézést a pontatlan megfogalmazásért.


Köszönöm a válaszokat! :)

2019. júl. 6. 00:45
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A szertartás után elfüstöltök egy rakettát.
2019. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálsz nekik és sok boldogságot kívánsz, ajándékot nem kell adni ha nem hívtak meg a lagziba.
2019. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem ez valós, hogy már közép suliban képesek megházasodni. Akkor csak félre értettem. Öljetek meg kérlek...
2019. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem ment az értő olvasás akkor, mert írja is lent "...de egyetemisták vagyunk még..." Ebből kiderül, hogy már nem középiskolások.


Kédezőnek:

Nem kell ajándékot adnod, ha csak a templomira hívtak, max egy szép lapot egy gratulációs szöveggel.

2019. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még, akarom. Nem volt elég. Add ki magadból, mert rákos leszel különben.
2019. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!