Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hangszer szülinapi ajándékként?

Hangszer szülinapi ajándékként?

Figyelt kérdés

A barátnőm játszik több hangszeren is (pl. zongora, dob, gitár). Egy beszélgetésünk alkalmával mondta, hogy ukulelét is mindig akart, de sosem vett magának. Közeleg a szülinapja, és ez jutott eszembe. 😅


Szerintetek ajándékként milyen lenne?



2019. júl. 10. 13:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem tökéletes ajándék lenne neki. ;)
2019. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ajándék, de azt azért érdemes tudni hogy 20 ezer forint alatt nem nagyon kapsz használhatót.
2019. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

20 ezer?

Használtan is 30 inkább,újonnan pedig 50.

Az a középkategória alja,ahogy elektromos gitárból is a használt 50 körül kezdődik. Az alatt pontatlan bundozású,recseg,ferde a nyak,zajos,kényelmetlen stb


20 ezerért te olyan ukulelét kapsz amit ki tudja milyen rétegelt lemezből raktak össze, a hangolást nem tartja stb. Játéknak jó.

2019. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem profi hangszerre gondoltam hanem egy már használható kategóriába eső kezdő hangszerre
2019. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ajándék. Már csak azért is, mert emlékszel arra, mit mondott egyszer, és azt valóra váltod. Még ja nem is erre vágyott, ezt biztos értékelni fogja. Magamból kiindulva.
2019. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát azért, ha valaki több hangszeren köztük gitáron is játszik, akkor nem kezdő ukulele kell neki


Kérdező, mennyit szánsz rá?

2019. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, bár ha egy komolyabb darabot szeretnétek, akkor érdemes lenne többen beleadni és úgy megvenni. Én legalábbis nagyon zavarba jönnék, ha egy barátom egymagában 40-50 ezreket költene rám.
2019. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!