Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Hangszer szülinapi ajándékként?

A barátnőm játszik több hangszeren is (pl. zongora, dob, gitár). Egy beszélgetésünk alkalmával mondta, hogy ukulelét is mindig akart, de sosem vett magának. Közeleg a szülinapja, és ez jutott eszembe. 😅

Szerintetek ajándékként milyen lenne?

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, ajándék, ajándékötlet

júl. 10. 13:10  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem tökéletes ajándék lenne neki. ;)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 10. 13:22 Privát üzenet
Jó ajándék, de azt azért érdemes tudni hogy 20 ezer forint alatt nem nagyon kapsz használhatót.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 10. 15:55 Privát üzenet

20 ezer?

Használtan is 30 inkább,újonnan pedig 50.

Az a középkategória alja,ahogy elektromos gitárból is a használt 50 körül kezdődik. Az alatt pontatlan bundozású,recseg,ferde a nyak,zajos,kényelmetlen stb

20 ezerért te olyan ukulelét kapsz amit ki tudja milyen rétegelt lemezből raktak össze, a hangolást nem tartja stb. Játéknak jó.

# 3/7Időpont júl. 10. 22:48 Privát üzenet
Nem profi hangszerre gondoltam hanem egy már használható kategóriába eső kezdő hangszerre

# 4/7Időpont júl. 10. 23:42 Privát üzenet
Szerintem jó ajándék. Már csak azért is, mert emlékszel arra, mit mondott egyszer, és azt valóra váltod. Még ja nem is erre vágyott, ezt biztos értékelni fogja. Magamból kiindulva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 10. 23:46 Privát üzenet

Hát azért, ha valaki több hangszeren köztük gitáron is játszik, akkor nem kezdő ukulele kell neki

Kérdező, mennyit szánsz rá?

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 11. 00:51 Privát üzenet
Szerintem jó ötlet, bár ha egy komolyabb darabot szeretnétek, akkor érdemes lenne többen beleadni és úgy megvenni. Én legalábbis nagyon zavarba jönnék, ha egy barátom egymagában 40-50 ezreket költene rám.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 11. 13:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátomnak szülinapi ajándékként pénztárca? 16/L
Szülinapi ajándékként családfát szeretnék készíttetni. Szépet, megfizethető áron. Tudtok ajánlani valamit? Hol csinálják meg?
Mit adnátok szülinapi ajándékként egy 9 éves kislánynak?
14-15 éves lányok! Minek örülnétek szülinapi ajándékként?
Ciki névnapi/szülinapi ajándékként saját készítésű sütit adni?
Van ötletetek? Az egyik fiú barátomnak December végén lesz a születésnapja és nem tudom mit vegyek neki ajándékként! úgy gondoltam karácsonyi és szülinapi ajándékot egybe küldöm.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!