Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Meglátogatjátok idén az...

Meglátogatjátok idén az anyukátokat Anyák napján most így, hogy kijárási korlátozás van?

Figyelt kérdés

Karácsonykor tudtam hazamenni utoljára és most lenne rá lehetőségem, hogy meglepjem és elutazzak hozzá 2 napra.

Nagyon hiányzik, nagyon szeretném látni már...de nem tudom most ebben a helyzetben jó ötlet e...


2020. ápr. 30. 18:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
50%

Nem is akorlátozással van a baj, hanem azzal, hogy őt veszélyezteted. Lehet túl van dramatizálva ez a vírus, de van az a kor ahol igenis minden betegség számít.

Nehéz ez a dolog, de lehet az életét mented meg azzal, ha nem találkoztok.

2020. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
46 éves Anyukám, egészséges. De akkor is van bennem aggódás természetesen..
2020. ápr. 30. 19:30
 3/16 anonim válasza:
65%

Ha nem súlyos beteg akkor így megoldható.

Max szájmaszk legyen rajtatok, meg tartsátok a távolságot.

2020. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem megyek. Pesten élek, ők meg vidéken. Majd egyszer később.
2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
nem. külföldön élek, ő Mo-n. esélytelen lenne most hazautaznom. meg megmondom őszintén egy anyák napja miatt amúgy se vennék ki szabit és utaznék órákat.
2020. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem, pedig jó lenne találkozni a szülőkkel. De még várunk, nem akarunk kockáztatni.
2020. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
27%
Ha neked belefér a félmilliós büntetés, akkor megkockáztathatod.
2020. máj. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. 2 eve nem láttam, iden nyáron mentünk volna haza - külföldön élünk- de nem fog menni a korona vírus miatt. Jövőre marad.
2020. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi szoktunk menni nagyszülőkhöz vidékre is, természetesen kertben leülünk sok mèterre egymástól, az ajtókat, székeket, stb nem fogdossuk egymás után, és mindezt persze úgy, h mindketten, ők is, mi is szigorúan karanténozunk, nem érintkezünk senkivel, stb.


Ilyen módon szerintem te is meglátogathatod, főleg hogy nagyon fiatal anyukád meg ahogy írod egészséges is...


Azt az elvet követem, hogy persze, vigyázzunk a vírussal, tudjuk hogy veszélyes, de pánikolni, a józan észt elveszíteni hülyeség.

2020. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Ő is fiatal és egészséges.

Anyukád is eléggé messze van még a veszélyeztetett kortól.

2020. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!