Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Csak én nem szeretem anyukák...

Csak én nem szeretem anyukák napját? Nem vagyok ünneprontó csak hülyesnek tartom az ilyeneket

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 12:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
21%
En sem szeretem, de csak azert mert ahányszor megajandekozom anyumat annyira meghatodok hogy eleg durvan elkezdek sírni. Nem nagyon szeretem elotte kimutatni a gyengesegem. De igazabol nekem o a legfontosabb személy az életemben s nehez komolynak maradni ilyenkor.
2020. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alletta ***** válasza:
74%
tudod, ma voltam a temetőben édesanyámnál. el sem hiszed, hogy mit meg nem adtam volna azért, hogy élőszóban felköszönthessem.:(:(
2020. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Eléggé hidegen hagy. Anyukámat felköszöntöm persze, de mivel a férjem úgy ahogy van, hülyeségnek tartja, így ő nem fogja presszionálni a gyerekeket, tehát én nem fogok kapni semmit. Az ovis bulikon meg mindig csak feszengve nézem, ahogy a többiek bőgnek... Én max mosolyogni szoktam, mert übercukik a kölykeim, és büszke vagyok rájuk. :)
2020. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a széles családi körben nem tartja senki az anyák napját, ahogy mi se. Talán pont, hogy anyukám az, aki annyira ellene van. Szimplán hülyeségnek tartja.
2020. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretem, mert diszkriminatív.
2020. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Mégis mi a diszkriminatív benne?:D egy hónap múlva meg apák napja lesz, csak úgy megsúgom :)
2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Jók az ünnepek, hogy megtörjék a hétköznapokat. Szép szokás.

Akkor hülyeség, ha valaki nincs is jóban a családjával, anyukájával. Akkor felesleges színlelni.

2020. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de csak azért, mert anyámmal nem annyira vagyok jóban. Olyan "semmilyen" a kapcsolatunk. Persze felhívom, felköszöntöm, de olyan nulla az egész, olyan kényszer valahogy.
2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyaként is hülyeségnek tartom
2020. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg a húsvétot is gondolom.Nem szerettek ti semmit.
2020. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!