Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mi a fenéért van anyák napja?

Mi a fenéért van anyák napja?

Figyelt kérdés
Abba nem gondolnak bele,hogy akinek meghalt az anyukája vagy esetleg gonosz anyja van, annak mennyire fáj ez a mai nap?
2020. máj. 3. 07:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Ezt a nők harcolták ki maguknak, a nő nappal együtt.
2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Akinek sajnálatosan módon meghalt az Édesanyja, az vigyen egy szál virágot a temetőbe.

Akinek meg gonosz az anyja, köszöntse a nagymamáját.

2020. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
88%

Minek tartanak bárhol valentin napot? Ha valakinek meghalt a szerelme annak mennyire fáj?

Vagy minek van karácsony? Ha valakinek nincs családja annak mennyire fáj?

Minek van gyerek nap? Akinek nem lehet gyereke annak mennyire fájhat?

Akinek meghalt az édesanyja annak általában amúgy is gyakran eszébe jut és fáj neki ha van anyák napja ha nincs.

Nekem a bátyjám halt meg, nincs olyan hogy testvér nap, mégis minden nap eszembe jut, és fáj hogy nincs.

2020. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Azért, mert valaha volt egy ostoba, anyakomplexusos liba, aki ezt kiharcolta.


Teljesen felesleges volna külön ünnepelni őket, mert aki anyává lesz, mert az akar lenni, az nem kér érte semmit. Ha jó anya, akkor úgyis érzed, hogy boldogan adsz neki bármit, hálás vagy azért, mert felnevelt és jól nevelt fel. Mondom: aki felnevelt. Azaz nem az az anya az én szememben, aki csak biológiailag képes az anyaságra.


És valóban nagyon-nagyon fáj annak, akinek nincs anyja, vagy gonosz anyja volt.

2020. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező megfelelni semmilyen elvárásnak! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az foglalkozik az Anyák napjával, akinek jelent(ett) valaha is valamit az Édesanyja. velem gonosz volt az anyám még a felnőtt koromat élve is, aztán egy betegségből adódó kiszolgáltatottság által 180 fokot fordult a viselkedése. Mielőtt elhunyt, sokat beszélgettünk egymással a legkülönfélébb dolgokról, - beleértve a múltat is, amelynek az engem érintő kellemetlen részleteiért bocsánatot kért tőlem. Elismerte számos hibáját és bocsánatot kért! A viszonyunk odáig jutott, hogy mielőtt meghalt, már én vittem neki ajándékot az utolsó két évben a saját születésnapomra, azért, mert így fejeztem ki számára a hálámat azért, hogy létezhetem. Mindenesetre, ha nem vered nagy dobra, akkor a lőtéri kutya nem fog foglalkozni azzal, hogy miként viszonyulsz az Anyák napjához! Ilyen egyszerű! A kérdés amit ilyen stílusban vetettél fel, viszont nem vet jó fényt rád.
2020. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lazy Lover ***** válasza:
12%
Ősrégi komcsi ünnep ez is én utálom az "anyámat" szóval nem is érdekel
2020. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Na aki anyagyűlölő az had puffogjon itt, de mi most megyünk és köszöntjük édesanyánkat és örülök, hogy ki van nevezve erre egy nap.

Aki meg ellenzi felőlem meg is pukkadhat az önsajnálatában. Sziasztok :)

2020. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Jönnek már a megkeresedett, életunt, rosszindulatú emberek.

Ettől most jobban érzed magad kérdező?

2020. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
33%
Nálunk még apák napja is volt suliba,az enyém régen meghalt,de muszáj volt mindig elmennem,mert iskola időbe volt.Túl éltem,bármennyire se volt kellemes.Na de,azért van anyák napja,mert nem kevesen szokták szépen szólva leszarni az anyjuk.Még ha az normális is.Így nekik is kell egy nap,mikor foglalkoznak velük.(Én max azért tartom hülyeségnek,mert ahhoz nem kell ilyen ünnep,hogy figyelmes legyek vele.Amúgyis szoktam kedveskedni Úgyhogy.)
2020. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
91%

No, legalább ennek is utánanéztem:

[link]


Nagyon régóta van, minden ország sajátságos módon ünnepli meg, pl a háborúban elesett fiúk, férjek feleségeinek a megsegítése miatt az USA-ban.

2020. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!