Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit ajándékoztok idén anyák...

Mit ajándékoztok idén anyák napjára? 30/N

Figyelt kérdés

Idén szeretnék nem virágot adni anyukámnak, de már sok ötletet lelőttem korábban. Kapott már anyák napjára:

- Virágot természetesen

- Smink cuccokat

- Karkötőt

- Kézkrém+arcmaszk+fürdőbomba meg hasonlókból saját kezűleg összeállított kis csomagot

- Kerti díszeket, mert azokat szereti, de már ezt is többször ellőttem


Konyhai dolgok kizárva, nem szeret főzőcskézni, náluk ez apa reszortja, szerencsére ő szeret is szakácskodni.


Nem tudom idén mit lehetne...ti mit adtok idén anyukátoknak?



2021. ápr. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Idén egy Anya, mesélj című könyvet adok majd. Ebbe gyakorlatilag leírhatja az életét, kérdések vannak, apró kis mókás feladatok, amik segítenek felidézni az eseményeket. Úgy tervezem, hogy leülünk, én kérdezek és írok, ő neki pedig csak mesélnie kell :)
2021. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép és viszonylag nagyobb ajtókopogtatót. Sajnálja rá a pénzt, szóval gondoltam, hogy egy ilyet adok neki anyák napjára
2021. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit minden évben. Virág és a kedvenc sütije.
2021. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Lofarok
2021. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én horgolt figurákat készitek neki. Tavaly pl pipacs paulát 😃
2021. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Születésnapjára hugommal csináltattunk neki gyűrűt, amin a mi nevünk volt rajta, nagyon tetszett neki:)

Idén szeretnék venni fakanalakat, és vésni/égetni rájuk mintákat/idézeteket stb.

Apukám nállunk a kerti díszes, szóval neki születésnapjára lámpásokat vettem, nagyon örült neki:)

Valamint agyagból ,,gyúrtam,, egy tányért, amibe véstem valamit, és azt feltette a kerítésre:)

2021. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Koszorút
2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

7-es arra utalhat, hogy sajnos már elveszítette az édesanyját. Kérdése felel szerintem, és annyi együttérzést megérdemelne, hogy nem toljátok le nullára.

A mamám olasz. Valami itáliai ajándékot keresek neki, és persze virágot.

2021. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!