Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adjak anyák napjára? (Diy)

Mit adjak anyák napjára? (Diy)

Figyelt kérdés

Sima virág+csoki nem jó, az olyan semmilyen

Ágybareggeli nem jó mert nem szereti ha összekoszolom a konyháját..

Rajz: oké, de mit?

Fotó kettőnkről: pff.. nem igazán jó a kapcsolatunk, tuti nem örülne ennek



2021. máj. 1. 13:32
 1/6 anonim válasza:
28%
Milyen kis kedves vagy.Kérdésedre válaszolva rajzolj virágot vagy anyáknapi üdvözlőlapot, pinteresten van sok ötlet, vegyél neki legjobb anyukás hűtőmágnest vagy bögrét. De egyébként te tudod, hogy miket szeret csinálni, mi a hobbija
2021. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én örülnék nyakláncnak, karkötőnek, képeslapnak, vagy egy cserép amit te díszítessz ki és abba ültetni valami virágot.

Ajánlom a makramé technikát ékszerekhez.

Vagy csinálhatsz neki valami jegyzetfüzetet. Egy nem túl szép füzetet kidíszítesz neki. Olyan mintát készíts rá amit szeret.

Pinteresten nézelődhetsz, ott jó ötletek vannak és jó rajz minták is.

Jó alkotást és szép napot!

Bogi

2021. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kusudama virág hajtogatva. Jól néz ki és egyszerű:)
2021. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pinteresten nézz körbe, rengeteg ötlet van.
2021. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1???

#2 köszönöm, a cserépre meg a füzetes dologra én is gondoltam, az majd jövőre ❤️

#3 tényleg jól néz ki, de "nem szereti a felesleges tárgyakat amik csak a hekyet foglalják" de köszi


Végül szedtem egy csokor virágot, cukorból csináltam kis szíveket (sok ertelme van, tudom) és vettem neki vmi kis apróságot amiről tudom h hasznára lesz

2021. máj. 1. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Felajánlhatod, hogy idősebb korodban (kb. 30-35 éves korodtól) majd magázni fogod tegezés helyett - régimódi tiszteletadás jele.


Meglepő módon ez a távolságtartó hozzáállás a maradék kommunikációs nehézséget is kezdte eltörölni nálunk.


(Sajnos anyukám lassan két éve nem él már. A súlyos betegsége idején így tudtam elviselni a megváltozott viselkedését.) Korán elhasználódott a szervezete, keveset élt - 65 évet.

2021. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!