Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Valami nem személyes dolgot...

Valami nem személyes dolgot szeretnék anyák napjára adni, esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ilyen képes hülyeségeket adni,tavaly is azt kapott.Valami olyasmire gondolok,aminek hasznát veheti pl.

2022. márc. 22. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Bögre, hímzett törülköző
2022. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Együtt elmenni egy hétvégére valahová? Élményfürdő, masszázs szalon, hétvégi program egy masik varosban, barmi, ami együtt töltött idő? Szerintem nincs szüksége egy újabb porfogó csetreszre. És nagy valószínűséggel minden háztartási eszköze megvan már. A veled együtt töltött időnek, a közös programnak nem örülne jobban?

(Én speciál ki nem állhatom az úgynevezett hasznos ajándékokat. Mert amire szükségem van, azt én szeretem kiválasztani. A porfogó szirszarokat még pont ott előtte vágnám a kukába. A harminckét törölközőm, fakanalam és bögrém mellé rohadtul nem hianyzik még egy. Viszont mindennél jobban örülnék egy együtt töltött napnak.)

2022. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc kávé, bonbon, csoki... Tusfurdo, virág. Szerintem anyak napjára egyébként egy csokor virág is elegendő.
2022. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hangvilla.
2022. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
4# :DDD
2022. márc. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szimplán egy virág elég.

Ha kreatív vagy, lehet hasonlót csinálni, mint az adventi naptár, csak a kis ablakok mögött egy-egy mondat, amelyben megköszönsz valamit édesanyádnak, amit érted tett.

2022. márc. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is a személyes annyit jelent, hogy az adott személynek szóló, rá igazított ajándék, azaz a lehető legjobban hozzá passzoló. A személyesen készített az, amire gondolsz, és ez lehet tényleg hülyeség is, meg kifijezetten értelmes ajándék is, a lényeg az, hogy olyan ötlet legyen, ami a megajándékozottnak hasznos és te el tudnád készíteni normális minöségben.


De ha ennyire nem vagy kreatív meg nem sok a kézügyességed, akkor vegyél egy csokor virágot vagy esetleg egy olyan cserepeset, amit anyukád szeretne, illetve a lakásában megmarad, mellé meg ajd egy könyvutalványt vagy egyéb utalványt, amiböl olyasmit tud venni, aminek örülne.

Könyvet, bögrét, törölközöt (ez utalás arra, hogy nem elég tiszta!?!?!), meg hasonló használati tárgyakat adni a legtöbb esetben legalább annyira gáz, mint egy rosszul megrajzolt képescske, vagy fotóösszeállítás.

Vagy ahogy többen írták, közös programokra utalványt, ha szereti ezeket (engem egy wellnes-hétvégével halálra lehetne untatni!), meg ami még sok esetben bejön, azok az általad készített kuponok pl egy ebédmeghívásra, mozinézésre, stb, amit éppen szeret, ami együtt érdekes lenne, csak valahogy mindig elmarad.

2022. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Seprű. Viccet félretéve, robotporszívó
2022. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!