Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szerintetek is lehetnének...

Szerintetek is lehetnének rugalmasabbak az óvónők?

Figyelt kérdés

Anyák napja lesz az óvodában, de én pont delutános leszek. Egy kolléganőmmel megbeszéltük, hogy műszakot cserélünk, amot jeleztünk is a vezetőnek. Sajnos ő elfelejtette továbbítani annak, aki a beosztást írja. Tegnap szóltunk neki is, de nem engedi a cserét, mert a kolléganő másnap reggel 6-ra megy. Tudjuk, hogy ennek ellenére meg lehetne oldani, de nem nyitott rá.

Szóltam az óvónőknek, hogy nem tudok ott lenni, amire ment a szájhúzás. Én tudom, hogy a kisfiam rengeteget készült és hogy nagyon várja már, hogy elmondhassa a verset, ezért kértem, hagy mondja el nekem reggel. De azzal jöttek, hogy az csak egy versrészlet és több kisgyerekkel mondja együtt. És hogy reggel nem fogják a gyerekeket miattam behívni hogy külön előadják nekem a műsort, ennyi erővel otthon is elmondhatja nekem a kisfiam és hogy valahogy próbáljam megoldani, mert az sem jó, ha mindenkinek ott lesz az anyukája csak a kisfiamnak nem. Mondtam hogy akkor elhozza apuka az ünnepség előtt. De szerintük az is csalódás a gyereknek, ráadásul hiányozni fog a része a műsorból. És nem értik, hogy nem tudom megoldani. És hiába volt meg az anyák napja időpontja már a szeptemberi szülőin, ha elkeverték a műszakcsere kérelmem.


2022. ápr. 22. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg milyen felháborító, hogy nem hozzád igazodik a teljes óvoda, meg mind a 25 óvónő, 500 gyerek és 600 anyuka.
2022. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom az 500 gyerek és a 600 szülő mennyiben érintett abban, hogy a kisfiam reggel ovi előtt elmondja nekem a verset és odaadja amit készített. Máshol ezt egyébként is megoldjak normálisan úgy, hogy mondjuk az irodában elmondja a gyerek négyszemközt az anyukájának a verset és kész. Sőt, másik csoportban is láttam, hogy be vannak osztva 10 perces blokkokra a szülők.
2022. ápr. 22. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem egy közös műsorral készültek, amit akkor tudnak előadni, ha minden gyerek ott van. Szóltak előre szeptemberben. Szerinted akkor hogy kéne? Vagy menjen be minden szülő a saját időpontigényével és adják elő külön mindnek?


Vagy harcold ki a melóban, vagy jelents beteget vagy küldj magad helyett egy nagymamát.

2022. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi akadálya nincs, hogy gyermeked elmondja neked a versikét, és odaadja az ajándékot. Semmi. Vagy ha a saját szobájában teszi, akkor már nem olyan jó? Ha nem tudsz ott lenni az ünnepségen, akkor a közös műsor szempontjából nem édes mindegy, hogy reggel otthon, vagy reggel az oviban tart neked külön műsort?
2022. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy is le se rohad a mobil senkinek a kezéből, úgyis fel lesz véve, ennyit hisztizni a semmin
2022. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt rónám fel az óvónőnek, hogy húzza a száját, hogy nem tudsz ott lenni. Mert nem tudsz, nem nem akarsz. - Inkább pátyolgatniuk kellene a gyerek lelkét, hogy te nem leszel ott, mert tényleg sz*r érzés lesz neki, ezt lássuk be. Meg kell tanulnia, hogy van ilyen. De pl. más szülők is lehetnének a te gyerekekkel egy kicsit kedvesebbek, amikor szerepel, hogy ne legyen annyira elvezve. Apuka meg legyen ott!


Abban, hogy a műsor egy módosított változatát reggel rögtönözzék neked, nincs igazad, a gyereknek délután ugyanolyan csalódás lesz, hogy nem leszel ott. Max. a te lelkednek lenne könnyebb.

2022. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!