Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napi ünnepségre az...

Anyák napi ünnepségre az oviba, suliba a nagymamát is megszokta hívni a család?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi meghívtuk az elsőre a mamát.
2023. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem hívtunk nagymamákat, mindig csak anyukám jött
2023. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Sokan meghívják, én kitiltanám őket vagy külön nap tartanám nekik. Egyszerűen nincs elég hely ennyi embernek egyszerre, az pedig hogy az anyák napi ünnepségen nekem, a gyerek anyjának úgy kell beerőszakolnia magát a terembe, egyszerűen nonszensz. Legutóbb az egyik "kedves" nagymama egyáltalán nem is akart beengedni, mondván már tele van a terem, az óvónő szólt rá (szerencsére, éppen eldurranni készült az agyam), hogy viselkedjen.
2023. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szoktam menni igen.

Nálunk nem jött, mert messzebb él.

2023. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a meghívó úgy volt megszövegezve, hogy az anyák és a nagyik is megvoltak szólítva, de férőhelyben is számoltak velük.
2023. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
55%
Szerintem lehet.
2023. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
74%
Igen, nálunk főleg az olyan nagymamák szoktak ott lenni, akik egyébként is jelen vannak a gyerek életében, olyan értelemben, hogy ők viszik-hozzák a gyereket oviba.
2023. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nálunk tartanak külön mamák napját.
2023. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi az elsőre és az utolsora hívtuk meg
2023. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy én úgy gondolom, hogy ez a gyerekről és az anyukájáról kellene, hogy szóljon? Nekem nincs anyám, szóval férjem anyukája jönne el, akivel jó a viszonyom, de úgy érzem nincs keresnivalója ott. Ő fel van háborodva azon, hogy a lánya sosem hívja meg az unokája anyák napi műsorára. Nekem ez a hozzáállás nem tetszik. Ha a fiam meghívna a gyerekének az anyák napi ünnepségére, szívesen elmennék, de én magam nem hoznám fel, én úgy érezném, mintha bepofátlankodnék az életükbe.

Lehet, hogy hülye kérdés, de apukák nem szoktak menni?

2023. jún. 3. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!