Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit készíthetnék anyáknapjára...

Mit készíthetnék anyáknapjára anyának?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h már alig van idő és nincs időm megvenni az ajándékot mert falun lakom és itt nincs valami nagy kínálat.

Valami nagyon ötletesre gondoltam de nem tudom mi legyen az :) léci segítsetek :) köszönöm előre is :) 13/L



2013. máj. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én anyaként egy csokor orgonának és egy kisfiam által elmondott versnek örülök a legjobban.

Ez nem arról szól, hogy mit tudsz venni, hanem arról, hogy köszönetet mondj édesanyádnak. Pár jó szó szerintem épp elég

2013. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem tudom mennyire tudsz sütni...de szerintem muffint tudsz csinálni.:)szerintem ha ezt kirakod egy tálba valami kis díszítéssel nagyon jó lesz.sok sikert!
2013. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor léci leírnád a receptet mert nem tudom megtalálni h melyik az igazi
2013. máj. 4. 16:13
 4/5 anonim válasza:
milyen ízeket szeret anyukád?azon múlik..
2013. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én készítettem egy mutatós kis ajándékkártyát (kartonpapírt vágtam méretre, írtam rá verset, ragasztottam rá csipkét meg gyöngyöket és voila) meg majd aznap reggel átszaladok a virágboltba és veszek neki pár szál tulipánt (ez a kedvenc virága, de ha falun laksz, szedhetsz is:)) és meglepem ágybareggelivel. Idén ez lesz.


Te esetleg süthetnél sütit. Nekem van egy tuti receptem, amihez nem kell sok minden, és pofonegyszerű. Le is írom.


Hozzávalók:

* 1 zacskó Vaníliapudingpor

*100g margarin

*100g cukor

*1 zacskó vaníliáscukor

*1 csipet só

*2 tojás

*4 evőkanál tej

*250g liszt

*3 teáskanál sütőpor

*Esetleg csokireszelék a tésztába

*sütőpapír


Elkészítés: Öntsd a hozzávalókat egy tálba és keverd össze robotgéppel. Ha csokireszeléket is akarsz használni, önts bele abból is. Bélelj ki sütőpapírral egy tepsit, és tedd rá evőkanalak segítségével a tésztát úgy, hogy később kis kekszeket kaphass. Süsd meg ezeket 2009 fokon ilyen légkeveréses üzemmódban, és kész. Ha még díszíteni akarod őket, akkor 150g porcukrot keverj el 2 evőkanál forró vízzel csomómentesre. Ebből tehetsz a kekszekre, és esetleg szórhatsz bele pici dekorcukrokat vagy maradék csokireszeléket. De lehet kapni a boltokban már konyhakész állapotban pici tubusos színes krémeket, amivel rajzolhatsz, írhatsz a sütire.

Sok sikert:)

2014. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!