Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Anyák napja

A kérdés

Anyáknapjára hogy szerezzem be?

Anya pár napja nosztalgiázik mivel itt a ballagás és eszébe jutott a saját osztálya, tegnap kereste az osztályképet és a tablóját de hiába... Nincs meg,a honlapon se találjuk

És a gimi ahol tanult 165km van tőlük

Arra gondoltam hogy megkeresném neki kinyomtattnám és ezt adnám át neki anyáknapjára

Osztálynévsorral együtt

Valahol meg lehet nézni a volt tanulók névsorát ? Vagy a tablót

Valaki tudna segíteni ?

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimiről lenne szó

Keress kérdéseket hasonló témákban: gimnázium, osztály, ajándék, kép, tabló, Anyák napja, anya

2018. máj. 5. 05:35  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem kicsit keson ugrott be, de nem rossz otlet. Hivd fel a sulit, hatha tudnak segiteni! Esetleg ha nevsort szerzel, onnan vkit keresel facen, talan neki meg van es bescanneli neked. Nem lesz meg hnapra, de maskor is orulni fog neki :)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 5. 06:15 Privát üzenet
Inkább rögtön osztálytársra keress rá,hátha az tud segíteni. Ha elmúlt vasárnap meg ahogy az 1 írja☺

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. máj. 5. 06:49 Privát üzenet
Keress facebookon iskolai csoportot,s hátha valaki ott is lefotózta a tablókat. Ahol technikusiztam,azt a sulit bezárták de a tanárúr lefotózta közel összes tablót és feltette. Hátha. Sok.sikert. De ez nem kimondott anyák napi ajándék szerintem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. máj. 5. 07:14 Privát üzenet
Hívjuk fel helyetted az iskolát, vagy keressük meg helyetted a volt osztálytársakat?

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. máj. 5. 07:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

haha .. köszi

a sulinak irtam de nincs válasz

anyámnak nincs fésze

keresgéltem de semmi ...

# 5/6Időpont 2018. máj. 5. 14:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azon gondolkoztam hogy elmegyek személyesen a mamámmal megkérem hogy segítsen

honlap és a face ebben az esetben semmit nem ér

# 6/6Időpont 2018. máj. 5. 14:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Apaknapjara ti vesztek aputoknak valamit? Vagy nem szokas csak anyaknapjara?
Mit adjak anyunak anyáknapjára?
Miért nem akarja, hogy vezessek? Hogy szerezzem vissza tőle a kulcsokat? 17L
Hogyan szerezzem meg a vér szerinti szüleim nevét?
Anyáknapjára ötlet így hirtelen most, ami nem túl drága? Felnőtt nő és kb 50 éves anya
Teljes kétségbeesés, össze-vissza hazudtam. Nem tudom mit tehetnék, hogy vissza szerezzem édesapám (és +1 ember) bizalmát?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Anyák napja rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!