Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyáknapjára hogy szerezzem be?

Anyáknapjára hogy szerezzem be?

Figyelt kérdés

Anya pár napja nosztalgiázik mivel itt a ballagás és eszébe jutott a saját osztálya, tegnap kereste az osztályképet és a tablóját de hiába... Nincs meg,a honlapon se találjuk

És a gimi ahol tanult 165km van tőlük


Arra gondoltam hogy megkeresném neki kinyomtattnám és ezt adnám át neki anyáknapjára

Osztálynévsorral együtt


Valahol meg lehet nézni a volt tanulók névsorát ? Vagy a tablót


Valaki tudna segíteni ?

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimiről lenne szó



2018. máj. 5. 05:35
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kicsit keson ugrott be, de nem rossz otlet. Hivd fel a sulit, hatha tudnak segiteni! Esetleg ha nevsort szerzel, onnan vkit keresel facen, talan neki meg van es bescanneli neked. Nem lesz meg hnapra, de maskor is orulni fog neki :)
2018. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rögtön osztálytársra keress rá,hátha az tud segíteni. Ha elmúlt vasárnap meg ahogy az 1 írja☺
2018. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress facebookon iskolai csoportot,s hátha valaki ott is lefotózta a tablókat. Ahol technikusiztam,azt a sulit bezárták de a tanárúr lefotózta közel összes tablót és feltette. Hátha. Sok.sikert. De ez nem kimondott anyák napi ajándék szerintem.
2018. máj. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Hívjuk fel helyetted az iskolát, vagy keressük meg helyetted a volt osztálytársakat?
2018. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

haha .. köszi

a sulinak irtam de nincs válasz


anyámnak nincs fésze

keresgéltem de semmi ...

2018. máj. 5. 14:29
 6/6 A kérdező kommentje:

azon gondolkoztam hogy elmegyek személyesen a mamámmal megkérem hogy segítsen


honlap és a face ebben az esetben semmit nem ér

2018. máj. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!