Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mért istenítik fel az anyákat?...

Mért istenítik fel az anyákat? (olvassátok el lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy csodalénynek állítják be őket,meg mintha minden anya olyan jó anya lenne,aki szereti és mindent megtesz a gyerekéért,a boldogságárt,de ez kamu
2018. máj. 6. 10:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Előre is bocsánat akikre nem igaz és ne vegyék magukra,de pár példát felhoznék.



Tehát van egy csomó anya aki link,iszik,rendetlen,nem törődik a gyerekével,nyomorba szüli őket,nem tanul vagy kérdezi ki a leckéjüket még kicsiként sem.

Sok helyen előnytelen az apa,anya külseje és bevállalnak egy gyereket aki finoman szólva szintén külsejét tekintve átlag alatt lesz és szenvedhet majd emiatt.

Van ahol genetikai betegséget állapítottak meg és ennek ellenére bevállalja a gyereket azzal hogy mi is találtunk párt,majd ő is fog.Múltkor egy törpe házaspárt mutattak,törpe lett a gyerekük is.

Vannak nők ahol 3 gyerek 3 apától van egyik kapcsolatból a másikba hurcolja a gyerekeket. stb



Tehát mért kell úgy beállítani mintha minden anya szuper és szerető,odaadó lenne?


Vannak anyák akik alig várják hogy munkából haza jöjjön a gyereke és az egész keresetét évekig,évtizedekig lenyúlja,lehúzza a gyerekét,sose vitte nyaralni,vagy a közelbe sétálni,fagyizni.Van aki rendetlen és amint elég nagy lesz a gyereke vagy gyerekei,onnantól kezdve a gyerekek csinálhatnak mindent otthon.


Rengeteg ilyen anya van.Mért kell úgy beállítani mintha mindenki tökéletes,odaadó anya lenne?

2018. máj. 6. 10:30
 2/9 A kérdező kommentje:

Én a szüleim miatt csúnya lettem,egész életembe szenvedtem miatta,folyton támadtak is a külsőm miatt,és e mellett még nyomorogtunk is,mindig szégyenkeztem a külsőm miatt,szeretettett nem sokat kaptam.A csúnya gyerek hiába kedves,senki sem fogja észrevenni.Volt hogy annyira nem volt pénzünk,hogy kajára és fűtésre sem telt,általánosba betegnek tettettem magam,mert nem volt arra sem pénzünk.A külsőm és a szegénység miatt folyton belém rúgtak.És hogy őszinte legyek még gyenge képességű is lettem.Az állandó bántás miatt,és a gyenge képességek miatt is a személyiségem torzult.

Anyu még ivott is,a rendet nem szerette,így a végén mi lettünk itthon a csicskák,mindent mi csináltunk meg itthon.Amint dolgoztunk a pénzünk is mind le kellett adni.Tehát csak visszahúztak minket.Fénykép is alig van rólunk.Nem tudom az olyan embereknek mint mi minek kell megszületnie?

Ronda,csoró,gyökerek lesznek.Semmiben sem jók.Csak a szenvedés és a kitaszítás jut nekik.

Tök anyajegyes vagyok,így a strandra sem mertem kimenni sose,csak néztem másokat milyen jó nekik.Rendes család,nem kell szégyenkezniük.Még átlagos sem lehettem.Gyerekem se lehet,mert ő is tök anyajegyes lenne,és ronda.A legkevesebbet otthon vagy a legtöbbet oviba,suliba és később munkahelyen és aki kilóg a sorból,rondább,másabb azt csak támadják.

Önzőség hogy rosszak a génjeik és mégis bevállalnak egy gyereket aki majd szenvedhet.

Azt hiszem sosem leszek rendben,mert az csak úgy menne ha gyerek lehetnék újra és lenne rendes gyerekkorom,családom,jó emlékeim,átlagos külsejű lennék.


Tőlem ezt ami másoknak megszokott mind elvették.


Rengeteg link családot láttam,mivel én is anyagilag is az élet peremén voltam így hasonlókkal haverkodtam.Rá kellett jönnöm a látszat csal.Ha valaki látna minket azt hinné átlag család,csak nem szépek,mert a sok rosszat,nehézséget nem látták,mindenki amit tud elfed a külvilág felől és szépít

2018. máj. 6. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Te hülye vagy.
2018. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Minden anyukának akik rendes szülők voltak és szeretettett és lelki támogatást,biztatást adtak a gyerekeiknek,rendes életet és sok-sok felsorolni is sok jó dolgot tettek a családjukért azoknak mind Nagyon Boldog Anyák napját kívánok!



Tudjátok mi a vicc,annak ellenére amiket leírtam folyton megajándékozom őket,mindenük tőlem van,még ha ők nem is sajnálják hogy állandóan túlórázok és semmi nem jut magamra,se szórakozás.

2018. máj. 6. 10:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az,csak nézd a tv-t,hallgasd a rádiót úgy beszélnek róluk,mintha mind olyan csodálatos lenne.
2018. máj. 6. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy curvaanyád van. Nem őket ünneplik, köszöntik, hanem a jó anyákat. Vannak olyanok is.
2018. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A média valóban túl magasztalja az anyukájat;mert tökéletes anya nincs.Senki se hibátlan,de ettől még nem rossz valaki.Gyárban dolgozom és meglepődnének a férjek is,ha hallanák azt alpári stílust amit ott sok nő megenged;gondolom otthon nem így beszélnek.Sok ember elcsodálkozna ha látná őket olykor-olykor.Vannak azért jó anyák.Sajnálom,hogy a tiéd hanyag volt és hogy az élettől nem kaptál valami pluszt;szépség vagy valamibe jó képesség.Tudom hogy ha valaki külsőleg és anyagilag is nem épp szerencsés az nagyon sok kritikának és bántásnak van kitéve és ha még otthoni támasz sincs az nehéz lehet.



De mint minden ünnepet ezt is kiszínesítik,csak a pozitívumokat emelik ki.

2018. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anyu nem volt k..va.

Ezt féreértettétek,apu volt az első és egyetlen férfi az életében,csak az ital miatt hanyag volt és sok keserűséget okozott nekünk,meg sajnos azokkal az adottságokkal amiket nekem adtak (apukája volt alkolista,de korán meghalt,szerintem tőle örökölte a hajlamot)


A 3 gyerek 3 apától egy barátnőmre igaz és több ilyet is ismertem aki cipelték újabb és újabb kapcsolatokba a gyerekeket.

2018. máj. 6. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért te nem tiszteled nem szereted az anyukádat? Az anyák megtesznek mindent a gyerekért sokmindent feláldoznak értük
2019. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!