Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A ballagás vagy a szalagtűző...

A ballagás vagy a szalagtűző a fontosabb ünnepség?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A ballagás. A szalagtűzőn igazából mit ünneplünk?
2020. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

A szalagtűző az a szalagavató

Ahol vannak az osztálytáncok, keringő esetleg valami más

Igazából nekem személy szerint a szalagavató fontosabb

Viszont én is azt gondolom hogy az emberek többségének a ballagás az igazán fontos

2020. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a ballagás.
2020. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ballagás.
2020. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Az inkább szalag avató de nekem a ballagás fontosabb.
2020. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A szalagavató sokkal emlékezetesebb. :)
2020. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

A szalagavató nem érdekelt, nem is táncoltam (utána az after már inkább volt bulis :D). Persze elmentem, megnéztem az osztályomat meg a többieket is, ügyesek voltak. Egy pillanatban akartam sírni, már nem tudom, hogy a bevonulási főpróba volt-e az vagy, mikor feltűzte ofőm a szalagot, de akkor igazából nem akartam elhinni, hogy itt állok, idáig jutottam ilyen gyorsan :)

Hát a ballagás nekem elég szerencsétlenül jött ki, mert egyrészt iszonyú beteg voltam (alig volt hangom), másrészt az iskola szervezése még a szokásosnál is bénább volt, rengeteg baki csúszott be. Dióhéjban nem működött a rádió a dalokkal, nem volt utolsó csengő, elrontották az útvonalat, ezért összeakadtunk egy másik osztállyal és a rokonok sem tudták odaadni a virágot, üres kézzel vonulgattunk, az udvaron nem volt elég szék nekünk, úgy kellett szerezni valahonnan, a lufikat rosszul kötötték, úgyhogy pár emberé felszállt magától, nem volt mit elengedniük közösen. asszem ennyi. Nem éltem meg traumaként, jót is nevetek már az egészen, de pont ezek miatt nem nagyon volt meghatódva senki sem xD


Ami ellenben nagyon meghatározó volt nekem, az az érettségi biziosztás.

2020. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
Mindkettő. DE! tudni kell mindkettő KÖTELEZŐ így részt kell vegyél rajta ha tetszik ha nem.
2021. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, majd fegyvert fognak a fejéhez, nem? :DD

Eléggé kiszúr az saját magával, aki nem akar részt venni a saját szalagavatóján meg ballagásán, ahhoz képest az a néhány igazolatlan óra, amit ezért ki lehet osztani neki, semmiség.

2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Hiába ordibálsz, kÖtElEzŐ!!!négy, még mindig nem az.

Ellenben KÖTELEZŐ az igazolást elfogadni rá, legyen az orvosi vagy csak sima szülői, ha belefér még a keretbe. Nincs olyan, hogy egy szaros ballagásra vagy szalagavatóra csak kórházi a jó meg ilyenek, ezekkel a mulyákat fosatják csak már ezer éve. Ha tetszik, ha nem.

2021. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!